Foto te bera nga forumistet. :) - 11 - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Foto te bera nga forumistet. :)

Foto te bera nga forumistet. :)

· 430 · 15750

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#250 ne: 27-04-2013, 19:18:30

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#251 ne: 28-04-2013, 13:43:15
.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#252 ne: 29-04-2013, 09:05:34
paska qene vaj dje uji.....shume bukur :D

#253 ne: 29-04-2013, 15:51:47

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#254 ne: 29-04-2013, 15:52:41
syri i kalter eshte burim o Gert...jo det

#255 ne: 29-04-2013, 15:53:24
Mu si Siri i Kalter me duket.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#256 ne: 29-04-2013, 15:54:35
eshte adriatiku o Gert....sia shikon pafundesine? Syri Kalter i perc ne mes eshte vetem ...pastaj bohet Bistrice

#257 ne: 29-04-2013, 16:01:35
Me duket se po flet per nai foto tjeter. Un po flas per ate lumin qe rrjedh me shpejtesi qe me duket fiks si Siri kalter.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#258 ne: 29-04-2013, 16:03:48
Me duket se po flet per nai foto tjeter. Un po flas per ate lumin qe rrjedh me shpejtesi qe me duket fiks si Siri kalter.

sorry

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#259 ne: 29-04-2013, 17:31:17
Siri i kalter?
jo ky eshte drini bardhe.po hudh neser 1 foto nga siri kalter

#260 ne: 29-04-2013, 20:33:32
Ah. Ok. Nuk ka qen naiher ke Drini bardhe. Ku bie ky?

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#261 ne: 29-04-2013, 21:40:14
ky e ka burimin ne prizren,ven i bukur shume

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#262 ne: 29-04-2013, 21:44:41
Sa her jam la n'DRI :)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#263 ne: 29-04-2013, 23:08:57
Une jam la te lumi lana per qejf

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#264 ne: 30-04-2013, 09:16:46
me duhej ta crop-ja foton

#265 ne: 30-04-2013, 15:27:18
me duhej ta crop-ja foton

Nen uje kjo?  :O

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#266 ne: 30-04-2013, 18:16:37
jo jo foto nga siper

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#267 ne: 30-04-2013, 18:47:46

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#268 ne: 30-04-2013, 18:50:47

#269 ne: 30-04-2013, 19:21:49
jo jo foto nga siper

Me ngjau sikur e ke bere nen-uje dhe thash se mos perdor dhe ti nai camera Hero.

Kjo lloj kamere te ben superhero :)

GoPro HERO3: Black Edition - Smaller, Lighter and 2X More Powerful

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#270 ne: 30-04-2013, 21:43:46
mire e ke ti po ktu vetem gur me ca koken gjen lol

#271 ne: 30-04-2013, 22:23:55
mire e ke ti po ktu vetem gur me ca koken gjen lol
:)

Duke germu ne internet gjeta njonin qe e kishte perdor ne Sarande. Puna eshte qe nuk i ka ble accessories e tjera se do ngjate me profesionale.Ky tjetri e ka i cik me interesante:Paska paska material ne YouTube ne lidhje me ket kameren Hero ne Shqiperi. Nuk e di nga e kan marre keta qe kan bere videon ose nqs shitet ne Tirane por ta rekomandoj sepse kap caste te zakonshme si psh ecje me makine, qe mund ti kthesh te jashtezakonshme me muziken e duhur. :)
Kjo kamera e fundit qe kan nxjerr incizon me 240 frames per second, qe dmth kur do ta besh filmin me avash ngjan llatar fare.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#272 ne: 30-04-2013, 23:06:56
Syri i kalter nese i hidhesh te brima syrit nuk ka gura por presioni i ujit te ngre si tape lart. Aty duhet me u fut me veshje polumbari se ndryshe del statuj akulli

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#273 ne: 01-05-2013, 00:03:06


 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#274 ne: 01-05-2013, 00:04:39

Temat e fundit