Foto te bera nga forumistet. :) - 12 - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Foto te bera nga forumistet. :)

Foto te bera nga forumistet. :)

· 430 · 15809

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#275 ne: 01-05-2013, 00:05:49


 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#276 ne: 01-05-2013, 00:06:31
 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#277 ne: 01-05-2013, 00:06:52
Gjume te embel.

 • Postime: 266
 • Karma: +0/-0

#278 ne: 01-05-2013, 10:13:33


Gerti info per ket ??

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#279 ne: 01-05-2013, 13:17:51
wow qeka e papame po shof verdalle mos e gjej ktu ndryshe per 1 muj ma boj dhurate per ditlindje lol

 • Postime: 266
 • Karma: +0/-0

#280 ne: 01-05-2013, 14:38:32
Doja ta blija per vete :(  poooooo hmmmmm:

 • Postime: 266
 • Karma: +0/-0

#281 ne: 01-05-2013, 14:39:51
Por cdo gjo e imja eshte edhe e jotja ;)

#282 ne: 01-05-2013, 15:46:02
wow qeka e papame po shof verdalle mos e gjej ktu ndryshe per 1 muj ma boj dhurate per ditlindje lol

Hahah. Po kam pershtypjen se nuk arrin. I cova nji kamera nji shokut tim qe punon si kameraman ke TVSH-ja dhe cuditerisht DHL-ja ne Tiran e humbi pa gjurme. Humbi ne menyre misterioze. :) . Me vjen keq zoteri, nuk kemi informacion te metejshem ne lidhje me kete pakete. Sistemi tregon qe ka arritur ne Tirane dhe eshte dorezuar tek marresi.
*Marresi i ketij timit dmth* - se e ka marr postieri.Gerti info per ket ??

Ca info do me dit per ket King? Helikopteri shitet nja 300 dollare kshu si pun lodre. Ka dhe me te mire po aty fillojne keto qe punojne mire. I fut dhe i kamera te vogel atij helikopterit siper dhe 'voila hyp ke kulla Parisit. Ai ke video duhet ta fuste neper tynele ket helikopterin pasi eshte i vogel dhe ashtu del me bukur, jo ne fushe/pamje te hapur. Do ambjente te ngushta ne qytet.
Ja nji helikopter fillestar:

New ESKY D700 3D 6ch Helicopter First look

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#283 ne: 01-05-2013, 15:49:15
aty ku punoj une Dhl e sjell me vrap se i kena shoke lol

#284 ne: 01-05-2013, 15:54:07
aty ku punoj une Dhl e sjell me vrap se i kena shoke lol

:)
OK.

 • Postime: 266
 • Karma: +0/-0

#285 ne: 01-05-2013, 18:26:14
Doja te dija (ar drone) se videocamera ka kualitet te mire
Dhe  pyte nje here ate shokun e tvsh se me shet ca keng te vjetra me kualitet (keng shqip para vivere 90 )
I jap nje hd dhe kaq .

#286 ne: 01-05-2013, 19:34:25
Dil ne privat.

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#287 ne: 02-05-2013, 11:45:02
cilesia jo e mire por ideja e buqur :p

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#288 ne: 02-05-2013, 11:52:14
.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#289 ne: 03-05-2013, 08:13:08

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#290 ne: 03-05-2013, 23:29:54
 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#291 ne: 05-05-2013, 23:09:12
Pa kto dyja skam jet.. :D • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#292 ne: 23-05-2013, 08:09:44

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#293 ne: 26-05-2013, 14:36:16
.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#294 ne: 30-05-2013, 11:54:49
pitu ime me fustan nuse LOL

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#295 ne: 30-05-2013, 12:08:57
pitu ime me fustan nuse LOL

mjer ai qe do e kete per nuse LOL

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#296 ne: 30-05-2013, 12:45:29
Kjo te vika hakut me duket :engjell:

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#297 ne: 30-05-2013, 13:11:52
mjer ai qe do e kete per nuse LOL

dhe ate rremujen pas e ka bere ajo...sa ia mbledh lodrat , shkon i hedh dhe nuk luan..thjesht do rremuje

burri?? hemmmmmm kam nje ide kush mund te jete LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#298 ne: 30-05-2013, 13:12:18
Kjo te vika hakut me duket :engjell:

kjo me kenaq shpirtin mua dhe me ka lujt ne bythe qe diten qe lindi...

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#299 ne: 30-05-2013, 13:13:52
shyqyr qee ke ..je me e lumtura ne bote

kush ka vajza boten ka :engjell:

Temat e fundit