Gezuar me Bilbilat 2002 (1) - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gezuar me Bilbilat 2002 (1)

Gezuar me Bilbilat 2002 (1)

· 3 · 2238

  • Postime: 1740
  • Karma: +10/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 13-03-2007, 05:56:45


Xheza. Enderr jam ne gjume te pare.

Mahmut Ferati. Si ti s'kisha gjet.

Nysret Mucici. Flas me ty.

Me pelqen shume ai vallezimi ne kengen e fundit te Nysretit.

  • Postime: 1740
  • Karma: +10/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 15-03-2007, 05:52:10

  • Postime: 1740
  • Karma: +10/-0
  • Gjinia: Mashkull

Temat e fundit