Gjarpri kafshon modelen në gjoks, ngordh prej silikonit - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjarpri kafshon modelen në gjoks, ngordh prej silikonit

Gjarpri kafshon modelen në gjoks, ngordh prej silikonit

· 9 · 927

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 09-03-2011, 15:27:07
Modelja izraelite Orit Fox po bënte një set fotografish me një gjarpër boa të zbutur, por për një moment atij i shkon mendja tek gjoksi i saj dhe e kafshon. Producentët arrijnë të largojnë gjarprin nga gjoksi i saj pas pak sekondash. Por gjarpri ngordhi më pas për shkak se u helmua nga silikoni i shumtë në gjoksin e modeles.
« Editimi i fundit: 19-10-2020, 11:36:47 nga M A X »

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 09-03-2011, 15:32:54
LOL LOL

I paska hy ne pune silikoni kesaj...ose me sakte i paska shpetu jeten. LOL LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 09-03-2011, 15:39:42
LOL

e c'ben shkenca thuaj, i mjeri gjarper cfare vdekje makaber :D

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 09-03-2011, 23:11:16
loool,  me la pershtypje pse pikerisht atje kafshimi :D, ufff c'do ti beja selikonit une  :P :P

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 09-03-2011, 23:13:07
loool,  me la pershtypje pse pikerisht atje kafshimi :D, ufff c'do ti beja selikonit une  :P :P

S'ke frike se do vdesesh?? :P :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 09-03-2011, 23:14:43
Nje arsye me shume te silikonizohet :D

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 09-03-2011, 23:16:47
S'ke frike se do vdesesh?? :P :P
E pranoje vdekjen e sakrifikuar  :D :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 09-03-2011, 23:36:54
E pranoje vdekjen e sakrifikuar  :D :P

Po ti pse mbyt veten per kimi, perderisa mund te ushqehesh me BIO dhe te jetosh tutje? :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 10-03-2011, 09:03:25
:D cfare spo degjojme keto kohet e fundit :D

Temat e fundit