Have you seen the rain?... - 5 - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Have you seen the rain?...

Vizitor · 285 · 15681

Have you seen the rain?...

Vizitor · 285 · 15681

#100 ne: 16-09-2010, 23:35:54

 • Postime: 126
 • Karma: +0/-0

#101 ne: 16-09-2010, 23:57:57


 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#102 ne: 17-09-2010, 17:53:52

 • Postime: 126
 • Karma: +0/-0

#103 ne: 17-09-2010, 20:01:40
Flm Dreamm, me pelqeu dhe mua...........shi i veres mo   :)

James Morrison - Please don't stop the rain

#104 ne: 17-09-2010, 23:41:32
Gazebo - I Like Chopin (Extended 12" 1988 Remix)

Rainy days never say goodbye
To desire when we are together
Rainy days growing in your eyes
Tell me where's my way...

 • Postime: 126
 • Karma: +0/-0

#105 ne: 18-09-2010, 23:57:11


#106 ne: 19-09-2010, 00:15:54

 • Postime: 126
 • Karma: +0/-0

#107 ne: 19-09-2010, 23:05:37

#108 ne: 20-09-2010, 01:08:19

 • Postime: 126
 • Karma: +0/-0

#109 ne: 21-09-2010, 21:32:33

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#110 ne: 21-09-2010, 22:11:55

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#111 ne: 21-09-2010, 22:14:49

 • Postime: 126
 • Karma: +0/-0

#112 ne: 26-09-2010, 15:34:20

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#113 ne: 26-09-2010, 15:38:03

#114 ne: 26-09-2010, 15:54:45

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#115 ne: 27-09-2010, 14:10:35

#116 ne: 27-09-2010, 15:53:36

 • Postime: 126
 • Karma: +0/-0

#117 ne: 27-09-2010, 19:43:26

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#118 ne: 27-09-2010, 22:11:59
Prince & The Revolution - Purple Rain

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#119 ne: 27-09-2010, 23:07:57

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#120 ne: 27-09-2010, 23:09:12

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#121 ne: 27-09-2010, 23:10:47

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#122 ne: 27-09-2010, 23:11:40

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#123 ne: 27-09-2010, 23:14:45

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#124 ne: 27-09-2010, 23:17:16

Temat e fundit