Have you seen the rain?... - 11 - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Have you seen the rain?...

Vizitor · 285 · 15706

Have you seen the rain?...

Vizitor · 285 · 15706

 • Postime: 219
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#250 ne: 23-04-2012, 23:22:46
Sting - Fragile

On & on the rain will fall
like tears from the sky...
On & on the rain will see,
how fragile we are...

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#251 ne: 30-04-2012, 21:48:46

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#252 ne: 02-05-2012, 11:22:46

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#253 ne: 02-05-2012, 16:16:00
Citim nga: ßåвʏ&мє ne 30-04-2012, 21:48:46


Ohh God, kjo me ngjethka mishin... ^o) ^o)

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#254 ne: 02-05-2012, 16:52:06

 • Postime: 219
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#255 ne: 10-05-2012, 22:33:56

 • Postime: 219
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#256 ne: 22-05-2012, 22:34:38

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#257 ne: 24-05-2012, 11:42:28


Ouchhhh, sa e kisha harruar ngjyren e shiut!!! :D

 • Postime: 219
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#258 ne: 02-06-2012, 20:02:59

 • Postime: 219
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#259 ne: 03-06-2012, 00:44:13

#260 ne: 14-06-2012, 23:55:57
"I can tell you taste like the sky
 'Cause you look like rain..*'


Morphine - You Look Like Rain

 • Postime: 219
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#261 ne: 22-06-2012, 00:42:03

 • Postime: 219
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#262 ne: 12-07-2012, 00:23:29

#263 ne: 12-07-2012, 18:08:49
Desha me bo attachement nja dy pika shiu qe rane ktu sot, di njeri si bohet?

#264 ne: 12-07-2012, 18:17:48
A ka munci mos me hy pa rradhe ti? Dil aty ne fund te rrjeshtit dhe prit rradhen.

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#265 ne: 13-07-2012, 15:19:57

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#266 ne: 14-07-2012, 21:21:00
 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#267 ne: 15-07-2012, 19:55:08
 • Postime: 1012
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#268 ne: 15-07-2012, 20:34:58
...

 • Postime: 1012
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#269 ne: 15-07-2012, 20:37:32
.

 • Postime: 219
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#270 ne: 06-09-2012, 16:29:01
Simfoni shiu
nga Alma Papamihali

Pika shiu trokasin lehte,
embel tingellon nje melodi,
tek i shoh rrezuar prej qiellit,
tingellojne si nje simfoni.
Simfonine qe luan natyra,
jo gjithkush mund ta degjoje,
duhet pakez fantazi,
te sajen magji ta kuptoje...

Sonte bie shi,
dhe mua me lagen mendimet,

Nese do kerkoja te pushonte
s'do ish' e vecante kjo mbremje,
pa shiun, mendja tek ti
mbase s'do me shkonte.

#271 ne: 06-09-2012, 17:12:13

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#272 ne: 07-09-2012, 22:49:36

 • Postime: 956
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#273 ne: 07-09-2012, 22:53:53
JO mer jahu cfare shiu, ka 4 muj qe nuk po bi gjo  :D

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#274 ne: 07-09-2012, 23:02:58

Temat e fundit