Luj Lirie luj, sa je pa martu ! Gezuar vitin e ri 1998 - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Luj Lirie luj, sa je pa martu ! Gezuar vitin e ri 1998

Luj Lirie luj, sa je pa martu ! Gezuar vitin e ri 1998

· 2 · 1633

  • Postime: 1740
  • Karma: +10/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 08-03-2007, 01:23:07

  • Postime: 1740
  • Karma: +10/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 08-03-2007, 07:46:20
Gezuar vitin e ri 1998, e vazhduar.Potpuri me Yjet. Gezuar 1998. Pjesa 1

"Çka pom rrin karshi karshi,
tybe zotin nuk t'marr ty
oh i keq e i shtremt
oh i keq e i shtremt, je ti"  :D


Potpuri me Yjet. Gezuar 1998. Pjesa 2"Cuni shkon sokakut
djal sa e ke sahatin
hiç pa fol me goje
ja dhashna xhevapin"  :D


Potpuri me Yjet. Gezuar 1998. Pjesa 3

Temat e fundit