×

Natyra!

Natyra!

· 132 · 18278

 • Postime: 1283
Pasion
#125 ne: 24-11-2013, 14:49:48Per natyren eshte tema,por jo te gjitha fotot jane te bukura :( :( :( :(

 • Postime: 1283
Pasion
#126 ne: 24-11-2013, 15:00:33
Trofta ,,,,,,,,,,,,,,,,ime! :) :) :)


 • Postime: 1283
Pasion
#127 ne: 24-11-2013, 15:03:15
 :( :S :( :S

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#128 ne: 27-11-2013, 08:32:47

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#129 ne: 02-12-2013, 10:07:12
 
:-)
« Editimi i fundit: 06-05-2020, 00:05:42 nga M A X »

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#130 ne: 06-05-2020, 00:05:24
 

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#131 ne: 06-06-2020, 19:30:23
 
 

Sekreti i shkronjave, si natyra “lindi” shkrimin

Nisur nga BerniRubrika Letra

Postimi i fundit 27-03-2010, 20:15:12
nga Berni
Natyra dhe opozita, ose natyra e opozitës shqiptare

Nisur nga BerniRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 08-01-2010, 20:42:51
nga Berni
Natyra e njeriut dhe besimi.

Nisur nga Sociologu03Rubrika Teologjia

Postimi i fundit 31-10-2008, 14:03:18
nga Malesia
Jeta e Vërtetë dhe Natyra Njerëzore e Vërtetë

Nisur nga MuslimanjaRubrika Ese Islame

Postimi i fundit 19-07-2006, 20:47:14
nga Muslimanja
Natyra e njeriut dhe besimi !

Nisur nga INDRITIRubrika Ese Islame

Postimi i fundit 13-06-2006, 14:57:57
nga INDRITI