Ndjenja e momentit me nji video - 2 - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ndjenja e momentit me nji video

Ndjenja e momentit me nji video

· 88 · 4443

#25 ne: 12-06-2012, 20:02:50

#26 ne: 14-06-2012, 19:32:06
Twisted Sister - We're Not Gonna Take It

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#27 ne: 14-06-2012, 19:34:30

#28 ne: 15-06-2012, 02:23:17
Parole sante: VAFFANCULO!

marco masini - vaffanculo

#29 ne: 19-06-2012, 19:56:58

#30 ne: 21-06-2012, 06:59:50
PEOPLE ARE AWESOME (DON'S VERSION)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#31 ne: 21-06-2012, 09:44:27
nuk e kam idene se ca ndjesie te jep te jesh atje ne maj te qiellit....dhe te leshohesh poshte.

Por do doja shume ta provoja edhe pse kam probleme me boshllekun qe krijon qendrimi pezull ne ajer

#32 ne: 21-06-2012, 20:17:55
Momenti me i bukur eshte kur je pezull Zero-G-Force. Psh ne indoor sky-diving e rrit shpejtesine e eres ai robi dhe ti ndrihesh siper me shpejtesi dhe ne momentin qe shtyhesh me shpjetesi siper ai robi e ul shpejtesine e eres dhe ti per inerci iken dhe pak siper dhe pastaj bie poshte. Ai momenti para se te bish eshte me i bukur sepse je pezull.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#33 ne: 21-06-2012, 20:50:52
me kaq detaje sa ma shpjegove sdo marr kurre guximin ta provoj...hudhu Gerto se une po rri mrena ne avion

#34 ne: 25-06-2012, 21:58:29
Ahhhh a quiet family day in the backyard

Girl in a Bikini Shooting Suppressed Sub Machine Gun M11/9

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#35 ne: 26-06-2012, 09:02:10
sa te qeshme te dhime kjo LOL

#36 ne: 26-06-2012, 16:12:25
Me e dhimja eshte qe ka vene kufje nderkohe qe automatikun e ka me silenciator.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#37 ne: 26-06-2012, 16:33:07
po zhurme degjohej gjithsesi

#39 ne: 05-07-2012, 17:54:07

#40 ne: 05-07-2012, 19:55:49
Gerto, dil nga kjo tema se eshte e erionit! :-[

Thuji nanji administratori te me perjashtoj.

#41 ne: 05-07-2012, 20:01:34
Je gje admin ti? Jo. Ca do ketu atehere?
Apo je nga ata deshmitaret e Jehovait dhe ke ardh me me shpetu mu?

#42 ne: 05-07-2012, 20:06:34
Un jam Ortodoks dhe ju do digjeni ne ferr te gjith. Largohu nga shtepia ime.

#43 ne: 05-07-2012, 20:08:51
Djall femer ! Largohu nga shpia ime.

#44 ne: 05-07-2012, 20:12:01
Cfare jane keto llafe qe perdor o djall femer ! Zhduku qe ketu ne emer te Atit, Birit dhe Shpirtit te Shenjte.

#45 ne: 05-07-2012, 20:16:18
Ti do digjesh ne ferr, por atehere do jet shume vone per te kerkuar falje.
Ik shpejt ne manastir dhe behu murgeshe.

#46 ne: 05-07-2012, 20:17:54
Tani merre kryqin dhe fute ne mes te shaleve.

#47 ne: 11-07-2012, 17:56:46

#48 ne: 03-08-2012, 20:12:35

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#49 ne: 08-08-2012, 14:02:48

Temat e fundit