Ndjenja e momentit me nji video - 3 - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ndjenja e momentit me nji video

Ndjenja e momentit me nji video

· 88 · 4444

#50 ne: 08-08-2012, 16:28:38
Kush ve bast qe kjo ne ket moment nuk ka kaq as tape as e drogume.
Ka qen esell fare dhe e ka kap nji moment merzitje.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#51 ne: 08-08-2012, 16:29:24
une them qe asaj i ka i derro dielli ne koke qe edhe i cike do e conte per zocka

#52 ne: 09-08-2012, 20:34:46

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#53 ne: 10-08-2012, 08:18:00
Bored Animator


ashtu si ai robi e maj edhe ue stilolapsin....LOL

#54 ne: 10-08-2012, 21:35:35
Asaf Avidan & the Mojos - One Day - Reckoning Song (Wankelmut Remix) (Video)

#55 ne: 29-08-2012, 17:39:53
ca ju punon kembeve ky robi, ve bast se asnji nga meshkujt ketu se ben dot te njejten gje per kaq minuta  :P

Lord of the Dance - Warriors HD


Kete jo vetem qe asnji nga ne ketu nuk e ben, por jan me gishta ata qe bejne kshu gjonash. Ne psh jena 8 - 9 ore ne pune, ata jan 8-9 ore ne stervitje.
Nji gje tjeter qe nenvlehtesohet shume eshte Unazat ne lojrat Olimpike. Meshkujt qe e bejne ate, jane meshkujt me te pergatitur fizikisht ne bote. Pasi c'do muskul i vogel ne trup eshte i vene ne pune per te kryer akrobacite qe bejne ne Unaza.
Sterviten 10 ore ne dite, 7 dit ne jav. Dmth per ket gje jetojne dhe bejne gjera spektakolare.

Peaceful Warrior - Finale

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#56 ne: 29-08-2012, 17:47:26
hahaa e di e di, e thashe per gallate me shume  :)


#57 ne: 31-08-2012, 20:55:36
Tani merre kryqin dhe fute ne mes te shaleve.

Sa gabim bej qe nuk i hedh disa ide ne leter un. Do isha bere milioner dhe pastaj do isha kthyer ne consumer whore.
http://news.asiaone.com/News/Latest%2BNews/Showbiz/Story/A1Story20120831-368927.html

She becomes obsessive in her faith, whipping herself in front of an image of Christ and in one particularly provocative scene masturbating with a crucifix.

#58 ne: 01-09-2012, 04:07:25
Ti do ishe ne Hollywood sigurisht, dhe do kishe Brad Pitt te dashur.

#59 ne: 04-09-2012, 03:04:32
Obi, c'kemi? Kur do na besh nai vizite anej nga shpia?

#60 ne: 12-09-2012, 17:27:21

#61 ne: 12-09-2012, 17:27:58

#62 ne: 12-09-2012, 17:43:38

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#64 ne: 13-09-2012, 12:39:16

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#65 ne: 08-10-2012, 21:09:02
Vodafone DayPass


fiksim fare

#66 ne: 12-10-2012, 21:56:13
Kjo video duhet te vihet ne fillim te kesaj faqes.

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#67 ne: 12-10-2012, 23:15:30
ore ca ka kjo video qe jane fiksu mileti kshu

#68 ne: 12-10-2012, 23:16:56
Ka lidhje me ate ti Shej "Un e ftoj per kafe, ajo do me u martu".


FATUREN !

LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#69 ne: 12-10-2012, 23:18:55
shej fiksohu e ti e je ok.....njef shume qe  jane fiksu meqe rra llafi

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#70 ne: 12-10-2012, 23:19:15
si jane bo keto femnat e sotme Gerto shnet ju thu hajd martohena bashke te thone direkt lol

#71 ne: 12-10-2012, 23:19:52
*fap hudhet ne det ai*

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#72 ne: 12-10-2012, 23:20:16

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#73 ne: 12-10-2012, 23:20:52
dhe fiksimi  im fap  bohet kolektiv

#74 ne: 12-10-2012, 23:21:08

Temat e fundit