Ndjenja e momentit me nji video - 4 - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ndjenja e momentit me nji video

Ndjenja e momentit me nji video

· 88 · 4431

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#75 ne: 12-10-2012, 23:23:44
zotin cel vune mi ....le nam

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#76 ne: 12-10-2012, 23:25:43
e mire pra shif ket tjetren , ndryshoni jeten tuaj :D

Vodafone Albania Spot

#77 ne: 12-10-2012, 23:28:26
Zt. Cel ishte me i bukur.
:)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#78 ne: 12-10-2012, 23:28:32
nuk o puna me pa gjithe spotet e munshme po vetem ato qe te percjellin ndjenja

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#79 ne: 12-10-2012, 23:30:17
mu te gjitha keto me percjellin ndjenja  :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#80 ne: 12-10-2012, 23:31:42
bravo te qiofte....pres te me marresh

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#81 ne: 12-10-2012, 23:32:36
po e kena lene per neser apo ke pune

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#82 ne: 12-10-2012, 23:36:16
po kam pune paradite. nga dreka do jem nga lagjja jote deri ne darke. nigjohemi. naten

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#83 ne: 12-10-2012, 23:36:41
naten shifemi neser pra

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#84 ne: 12-10-2012, 23:38:52
merre dhe  ket gertin me vete.....tna  paguj faturen loool

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#85 ne: 12-10-2012, 23:40:19
jo se hudhet ke liqeni i farkes pastaj hahahahaa

#86 ne: 12-10-2012, 23:40:41
LOL.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#87 ne: 12-10-2012, 23:42:46
qeka pemtbym dmth

Temat e fundit