Nje fotografi - 3 - Imazhe

×
Hyrja
Profili

Nje fotografi

Nje fotografi

· 58 · 6815

 • Postime: 26698
 • Gjinia: Mashkull

#50 ne: 23-03-2020, 09:03:26
 

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#51 ne: 27-03-2020, 20:29:06
Në New Jork 🤔
 
« Editimi i fundit: 09-05-2020, 14:14:31 nga M A X »

 • Postime: 26698
 • Gjinia: Mashkull

#52 ne: 03-05-2020, 09:19:55
 

 • Postime: 26698
 • Gjinia: Mashkull

#53 ne: 05-05-2020, 23:52:43
 

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#54 ne: 08-05-2020, 08:40:19
 

 • Postime: 26698
 • Gjinia: Mashkull

#55 ne: 09-05-2020, 14:13:54
 Ne Itali

 • Postime: 26698
 • Gjinia: Mashkull

#56 ne: 29-05-2020, 14:44:26
 

 • Postime: 26698
 • Gjinia: Mashkull

#57 ne: 18-08-2020, 23:59:00
Porti i Bejrutit te Libanit para dhe pas shperthimit katastrofal qe shkaterroi nje pjese te kryeqytetit libanez dhe qe i kushtoi jeten qindra banoreve te ketij qyteti.
 

Temat e fundit