Pamje dramatike, protestuesi vritet nga një prej pjesëtarëve të turmës - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pamje dramatike, protestuesi vritet nga një prej pjesëtarëve të turmës

Pamje dramatike, protestuesi vritet nga një prej pjesëtarëve të turmës

· 6 · 1318

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 22-01-2011, 01:31:50
Nga pamjet, duket qartë se personi rreth të 50-ave me flokë të thinjur, mban në dorë një çadër dhe në momentin që i afrohet viktima bën lëvizjet e duarve dhe pa u menduar dy herë e qëllon atë në mënyrë barbare. Ky është një skenar i mirë-organizuar dhe i ushtruar denjësisht kohë më parë. Tmerr! Tmerr dhe vetëm tmerr.Përfundimisht Partia Socialiste është kthyer në një forcë politike mafiozësh, vrasësish dhe killerash spektakolar. Jo më larg se dje u vranë në mënyrë barbare 3 shtetas në protestën e organizuar para selisë së Kryeministrisë. Një video e shkarkuar në internet, në youtube jep me detaje shokuese se si një protestues bie pre e plumbave të qëlluar nga jo më larg se 10 cm prej tij.


Në video paraqitet një situatë kaotike në momentin kur protestuesit shpartallojnë portën hyrëse për në ndërtesë, aty jepen imazhet e socialistëve të revoltuar dhe pikaset një prej tyre që bën lëvizje normale dhe pasi i afrohet një bashkë-protestuesi tjetër, bie në tokë në mënyrë të pakuptimtë.Nga pamjet, duket qartë se personi rreth të 50-ave me flokë të thinjur, mban në dorë një çadër dhe në momentin që i afrohet viktima bën lëvizjet e duarve dhe pa u menduar dy herë e qëllon atë në mënyrë barbare. Ky është një skenar i mirë-organizuar dhe i ushtruar denjësisht kohë më parë. Tmerr! Tmerr dhe vetëm tmerr. Kjo është ajo që na ofron sot Edvin Kristaq Rama, Spartak Ngjela, Skënder Gjinushi dhe Gramoz Ruçi. Po na mësojmë jo vetëm se si të përgjojmë shokun dhe mikun, por edhe si ta vrasim atë, e gjithsesi faji t’i mbetet qeverisë. Edvin Kristaq Rama, eshte një karikaturë, viktimë dhe shëmti e çdo socialisti të thjeshtë që i shkon pas çmendurisë së tij.

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 22-01-2011, 08:58:33
Tmerr. Keto jane bastarde te mbledhur e per te shkaktuar deme, deri ne vrasje njerezish te pafajshem, e per te thene p[astaj qe i vrau policia me snajper, e te krijojne irritimin e popullit. Keto opozitare qe bejne strategji te ketilla jane mafjoze e duhen ndeshkuar menjehere.

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 22-01-2011, 10:48:30
Keto jane pasoja vertete te dhimbshme dhe te pafalshme , por diskutoni zanafillen. Pse???

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 22-01-2011, 12:41:54
ca thoni re se lat nam lat e ka vrar shteti sali krimineli hajduti qe duhet te ik sa me par....Ajo esht goditje e drejteperdrejt plumbi vjen nga para dhe nga larg..doni te beheni qorra me zor ju se spo marrim vesh...shikoje mir vidjon e ka vrar ai polici te ajo dritarja e vogel shikoje e kan dhen te gjitha televizionet.

#4 ne: 22-01-2011, 13:55:49
Nga pamjet, duket qartë se personi rreth të 50-ave me flokë të thinjur, mban në dorë një çadër dhe në momentin që i afrohet viktima bën lëvizjet e duarve dhe pa u menduar dy herë e qëllon atë në mënyrë barbare.

Po ta shohesh me kujdes videon madje, kupton qe ai plaku me cader i hodhi nje pordhe atij viktimes dhe e vrau ne menyre barbare... Tmerr, tmerr, tmerr, me t'vra me pordhe! :-[

Ju mbrojtesit e tezes se vrasjes barbare me cader e dini besoj qe autopsia e trupit te viktimes mund ta nxjerre shume mire se nga c'largesi e nga c'drejtim eshte qelluar viktima...
#5 ne: 23-01-2011, 15:12:28
Thinjoshi eshte hitmen, djali me kapuc leviz poshte e lart per ta mbuluar. Kur viktima i afrohet, thinjoshi mbah ombrellen ne doren e Djathte, nxjerr nje pistolete nga xhepi i majte dhe qellon dy here viktimen ne brinje, me doren e majte nen brylin e dores tije te djathte.
Qe te shpetoni nga keto qelbesira plakun dhe bashkepuntoret duhet ti kapni dhe ti linconi. I hetoni te lidhur per 12 ore  ne karriken e dhibjeve, pastaj i mbytni ne WATER BOARD dhe i ngjallni prap tre here, i zvishni mes e poshte dhe i ulni mbi nje sobe te perveluar dhe pastaj i lini varur ne cengel nga nofulla e poshtme deri sa tu dali shpirti. Kuptohet se edhe ata qe japin urdherat dhe shesin kombin duhet ti presi i njejti fund. Ndryshe do te humbni Shqiperine.
 

Temat e fundit