×

Pranvera ne foto

Pranvera ne foto

· 7 · 86

 • Postime: 26279
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 06-05-2020, 00:02:36Fotografite me te bukura nga stina e pranveres.

 • Postime: 26279
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 08-05-2020, 14:15:01
Pranvera ne Graz te Austrise
 

 • Postime: 26279
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 19-05-2020, 20:53:33
 

 • Postime: 4258
Charlie
#3 ne: 20-05-2020, 13:51:19
Pranvera mbreme ne Prishtine :D

 

 

 

 

 

 • Postime: 7033
 • Gjinia: Femer
erlehta
#4 ne: 31-05-2020, 19:58:32
 


Garten Zwerge  :D

 • Postime: 219
Passion
#5 ne: 31-05-2020, 23:20:29
Nga neser stina e veres.
Iku e kjo pranvere. :)
Muaj te mbare

 • Postime: 7033
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6 ne: 02-06-2020, 19:38:12
Nga neser stina e veres.
Iku e kjo pranvere. :)
Muaj te mbare
Une mbaroj për zambakët e kuq dhe karafilat. I kam marë zhardhoket nga vendlindja, por këtë vit nuk me çelën.
 

Kur fillon Pranvera?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 10-04-2020, 20:39:00
nga M A X
Pranvera Bytyqi (Lajme, Info, Foto, Video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 15-04-2020, 23:58:27
nga M A X
Pranvera e Pragës dhe trashëgimia e saj: Perspektiva sllovake

Nisur nga M A XRubrika Historia

Postimi i fundit 27-08-2019, 21:31:01
nga M A X
"Pranvera Arabe"

Nisur nga M A XRubrika Bota

Postimi i fundit 03-02-2013, 11:21:53
nga ciarli
Pranvera e përgjakur e Damaskut

Nisur nga M A XRubrika Bota

Postimi i fundit 04-06-2011, 16:27:52
nga M A X