Qeni që luan bilardo Video - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Qeni që luan bilardo Video

Qeni që luan bilardo Video

· 4 · 469

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 22-07-2011, 20:14:30
E pabesueshme por e vërtetë. Një qen që luan bilardo. Ai i fut birilat në vrimë sikur të ishtë qenie njerëzore.

HALO THE POOL PLAYING DOG

 • Postime: 1570
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 22-07-2011, 20:17:56
HAHHAHAHA E PABESUESHME ME VERTE, SI TJA BEJM NE QE SDIM:P(SHAKA KJO)

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 23-07-2011, 22:50:31
Kur shkonin ne cirk e shihnim arinjte qe kecenin e luanin me topa, na dukej gje e madhe. Edhe ky qeni do jete mesuar nga dikush :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 24-07-2011, 10:58:50
fenomen fare :)

Temat e fundit