Reklama te lezetshme - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Reklama te lezetshme

Reklama te lezetshme

· 9 · 949

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 01-09-2011, 15:31:36
Shikoni kete se eshte  leztshme fare LOL

Hilarious TV Commercial from Netherland

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-09-2011, 15:33:35

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 01-09-2011, 15:38:36

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 02-09-2011, 23:24:22

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 02-09-2011, 23:28:06

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 02-09-2011, 23:33:13

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 03-09-2011, 00:25:31

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 956
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 04-03-2012, 17:52:19

Hilarious Commerial!!

 LOL  LOL  LOL  LOL  LOL me dhiu fare kjo hjahahah ku na e ke gjet kte video o MAX

Temat e fundit