Sali Berisha - History - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sali Berisha - History

Sali Berisha - History

· 5 · 1006

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

ne: 06-12-2009, 16:27:29
Kush eshte Sali Berisha?

Kush është Sali Berisha?

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 06-12-2009, 16:30:10

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 06-12-2009, 16:43:05
Sali Berisha dhe tragjedia e Otrantos 28 Mars 1997

Tragjedia e Otrantos - Mars 1997

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 06-12-2009, 16:46:19

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 06-12-2009, 16:47:13
Sali Berisha dhe misteri i zhdukjes se Kosta Trebickes

Vdekja e mistershme e Kosta Trebicka

Temat e fundit