Shkupi këndon për ju. Gezuar vitin e ri 2000. Albanota. - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shkupi këndon për ju. Gezuar vitin e ri 2000. Albanota.

Shkupi këndon për ju. Gezuar vitin e ri 2000. Albanota.

· 1 · 1893

  • Postime: 1740
  • Karma: +10/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 16-03-2007, 20:22:08
Perkushtuar produksionit audio dhe video muzikor Albanotes e themeluar ne Kumanovë, me seli ne Zvicer. nga vete unë Dije, Dije.

I përshëndes nga zemra Producentet Zylber Avdiu, Sedat Bytyci, Enver Sulejmani, Sami Aliu, studion e Eroll Jaranit, dhe menagjer Remzi Muratin me seli ne new New YorkDani. Piku molle e kuqe. Gezuar vitin e ri 2000

Selajdin Miftari. Dola tek shatervani. Gezuar 2000 Albanota.

Bujar Qamili. Ah Pranvera. Gezuar 2000 Albanota

Shkelqen Jeteshi. Jalla mor bylbylo. Gezuar 2000 Albanota
"Jalla more bylbylo qe po këndon n'Tiranë
oh m'ka marrë malli veç për zanin tand"


Vellezerit Aliu. Kendoj për pleq e kendoj për t'ri.

I panjohur dhe Bekim Dehari. Potpuri. Gezuar 2000 Albanota.

Salim Arifi. Kur isha i ri. Gezuar 2000 me Albanoten.

Shkupi këndon për ju. Gezuar 2000. Albanota. Pjesa 1
"Ti e lumtur e lumtur, e unë i shkreti pa fat
ti si flutur, si flutur, e unë si pellumb i ngatht"
:(

"Ane e mbane unë botës, rreth e qark i shkova
vajzen me te bukur, ne Shkup e takova"
:)

Shkupi këndon për ju. Gezuar 2000. Albanota. Pjesa 2

Temat e fundit