Shqiptaret djegin flamurin Serb - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shqiptaret djegin flamurin Serb

Shqiptaret djegin flamurin Serb

· 11 · 1266

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 13-10-2010, 16:21:27

#1 ne: 13-10-2010, 16:25:21
Bravo! Shpetuam shyqyr... ^o)

Biiiiiir... 5 adoleshente e gjysem aty qe s'kane me ca merren, po bien ne nivel plehrash... C'na ka gjet... :-[

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 13-10-2010, 16:28:17
Kjo ka ndodh mbrem ne mesnate para Ambasades Serbe ne Tirane, per mua mire e kane bere se nuk ban plerat serb me na ul vlerat.

#3 ne: 13-10-2010, 16:31:29
per mua mire e kane bere se nuk ban plerat serb me na ul vlerat.

E ca fituan me kete qe bene? Edhe une po te dua marr 3 endacake rrugesh, gjej nje flamur grek a serb dhe i ve flaken... ca do mendoje bota, sa te felliqur jane serbet? Apo sa veprim "i bukur" eshte ky i djegies... pfff...

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 14-10-2010, 22:12:07

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 14-10-2010, 22:17:42

#6 ne: 15-10-2010, 11:06:01
BRAVOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOO E NE SHENJE SOLIDARITETI ME TA FACEBOOK-u ESHTE BERE I KUQ NGA NJE NR I MADH SHQIPTARESH KUDO NE BOTE!

#7 ne: 15-10-2010, 18:22:29
hallall jua baft zoti shqiptareve bravooooooooooooooo ooooo. ju pershendes te gjithe

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 20-10-2010, 20:53:43

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 20-10-2010, 21:20:12
Te them te drejten pergjigja e Nasit eshte ajo qe duhet  LOL LOL

 • Postime: 1570
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 20-10-2010, 21:47:05
Sa mir do ishte te digjnin Serbin ashtu sic dogjen flamurin

Temat e fundit