South Park dhe Facebook - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

South Park dhe Facebook

South Park dhe Facebook

· 4 · 587

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 06-08-2010, 09:20:55

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 06-08-2010, 12:08:32
-Ja arsyet qe skam une FB :D  :D :D

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 06-08-2010, 12:36:54
hahaha ky statusi..damn I need to change it.. :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 06-08-2010, 13:57:32
fix fare  :D

Temat e fundit