Top modelja Heidi Klum heq mbathjet në publik - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Top modelja Heidi Klum heq mbathjet në publik

Top modelja Heidi Klum heq mbathjet në publik

· 1 · 631

  • Postime: 27101
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 04-03-2011, 02:08:24
Ajo është një nga top- modelet më të mira në botë. Serioze dhe një nënë e mirë. Por kësaj here Heidi Klum i ka befasuar të gjithë. Në mbrëmjen pas ceremonisë së dhënies së çmimeve OSCAR, ajo ka dhuruar mbathjet e saj për prezantuesin e njohur Jay Leno. Ky i fundit mbledh suvenirë nga VIP-at në një çantë. Heidi Klum, ndryshe nga të tjerët ka vendosur t’i dhurojë mbathjet dhe i ka hequr ato madje në publik.

Heidi Klum toglie le mutandine to Academy Awards 2011

Temat e fundit