Top modelja Heidi Klum heq mbathjet në publik - Imazhe

×
Hyrja
Profili

Top modelja Heidi Klum heq mbathjet në publik

Top modelja Heidi Klum heq mbathjet në publik

· 1 · 468

  • Postime: 27103
  • Gjinia: Mashkull

ne: 04-03-2011, 02:08:24
Ajo është një nga top- modelet më të mira në botë. Serioze dhe një nënë e mirë. Por kësaj here Heidi Klum i ka befasuar të gjithë. Në mbrëmjen pas ceremonisë së dhënies së çmimeve OSCAR, ajo ka dhuruar mbathjet e saj për prezantuesin e njohur Jay Leno. Ky i fundit mbledh suvenirë nga VIP-at në një çantë. Heidi Klum, ndryshe nga të tjerët ka vendosur t’i dhurojë mbathjet dhe i ka hequr ato madje në publik.

Heidi Klum toglie le mutandine to Academy Awards 2011

Temat e fundit