Tradita Dasmash Shqiptare Video ! - 2 - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tradita Dasmash Shqiptare Video !

Tradita Dasmash Shqiptare Video !

· 30 · 11254

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#25 ne: 16-02-2010, 19:44:12
mos mor sa paskeni pire ju....lat nam me keto traditat tona po qeshin te tere ketu.....po jemi ne 2008 O POPULL....

Bukuroshe po nuk patem tradita , humbem si komb ......
Vallaj mua per nje dasem me tradita me qan zemra po nuk qe e tille nuk ja vlen te lodhesh kembet me mire merr e shko ne nje pub ....

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#26 ne: 17-02-2010, 16:22:14
Eeehh sa perfekte eshte kjooooooo..cdo dite e shof..fustaniiiiiii ...super...:D :)

Albanian Wedding: Madrit & Ajshe Part 1

Albanian Wedding Madrit Ajshe Part 3


Albanian Wedding: Madrit & Ajshe Valle

Albanian Wedding: Madrit & Ajshe- Entertainment 2

Albanian Wedding: Madrit & Ajshe Cake Cutting

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#27 ne: 03-03-2010, 23:28:19
Kjo dasma fundit shume e bukur asnje kundershtim dhe nga ana ime cifti shume simpatike te dy ...
paksa e egzagjeruar edhe helikopter edhe limo edhe kale , fishekzjarre etj etj ....mu duken ca si te tepruara si per te treguar qe ja kemi leke ...
Nejse shume e bukur ishte , sikur te qeshte pak fare nusja kur kercente do ishte mire ..por ndoshta ato jane tradita ....

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 29-08-2010, 23:29:59

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 07-11-2011, 09:53:21
Mua kjo me ka pelqyer shume :D

Dasma Shqiptare...i ka dhe keto

Temat e fundit