Video Muzikore - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Video Muzikore

Video Muzikore

· 15 · 1243

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

ne: 30-11-2009, 12:22:20


fantastike ky dueti... kitare & sax

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 30-11-2009, 12:42:52

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#2 ne: 30-11-2009, 14:08:23


e degjoj shpesh ne ket periudhe... desire

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#4 ne: 01-12-2009, 08:22:12

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 01-12-2009, 15:51:19

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 03-12-2009, 20:37:03

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#7 ne: 06-12-2009, 15:17:49


roxette - It Must Have Been Love

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 06-12-2009, 15:23:54

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 08-12-2009, 13:55:48

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 09-12-2009, 15:20:44

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 16-12-2009, 08:06:23


fantastike ky dueti... kitare & sax

Nuk eshte fantastike, por eshte e mrekullueshme. Sa here e degjoj kete melodi, me duket si nje dialogim midis nje burri dhe nje gruaje qe flasin qete, zihen, dhe pastaj pajtohen prape. (Kitarja eshte burri, saksi eshte gruaja). 

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 16-12-2009, 08:11:28


fantastike ky dueti... kitare & sax

Une do thoja eshte fenomenale......... ..eshte nder tingujt muzikore shume te qelluar dhe s'besoj qe do bie ne harrese.

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 09-03-2012, 23:45:03

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

Temat e fundit