Video tronditëse, mësueset rrahin brutalisht nxënësit - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Video tronditëse, mësueset rrahin brutalisht nxënësit

Video tronditëse, mësueset rrahin brutalisht nxënësit

· 4 · 717

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 26-09-2010, 20:15:11
Në këtë video shokante shfaqen dy mësuese të cilat në mënyrë brutale rrahin nxënësit në këmbë dhë në duar në një nga shkollat e Sirisë. Vihet re gjithashtu se ato detyrojnë dhe fëmijët e tjerë që t’i mbajë me duar ndërkohë që ato i godasin. Kjo video është shfaqur në televizionin francez “France24” dhe pas publikimit të videos ka reaguar ministry i arsimit sirian i cili ka indentifikuar agresoret e këtij akti kaq brutal.

Siria, bambini picchiati con violenza a scuola

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 26-09-2010, 20:18:34
Shpresoj qe pagimi te jet i meritueshem

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#2 ne: 26-09-2010, 20:23:02
 :O :O u shtanga...sme besohet...e dija qe neper bote ka budallej por deri ne kete pike joo....ncnc

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 26-09-2010, 21:22:11
i zente poliomeliti i zente :D :D

Temat e fundit