Videoja tronditëse: Policia dhunon një grua 8 muajshe shtatzënë - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Videoja tronditëse: Policia dhunon një grua 8 muajshe shtatzënë

Videoja tronditëse: Policia dhunon një grua 8 muajshe shtatzënë

· 3 · 561

  • Postime: 1158
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 22-07-2013, 15:33:26
Lucinda White Pregnant Woman Stunned With Taser By Illinois Police [Warning : Graphics]

Një video që po qarkullon kohët e fundit në internet ka shokuar mijëra qytetarë në Amerikë. Videoja tronditëse tregon momentet kur policia në Springfield të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhunon një grua shtazënë.

  • Postime: 12739
  • Karma: +31/-8

#1 ne: 22-07-2013, 15:49:34
pffff kafshe ka ne tere boten

#2 ne: 22-07-2013, 18:44:34
Ca idioti ky Vagabondi. Kush shef lajme ne Amerike i her? Te gjith shofin American Idol, Survivor ose Big Brother.

Temat e fundit