Profile of Rimias

×

Permbledhja

Rimias
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   2 (0.022 per day)
Data e regjistrimit:   04-11-2022, 15:03:24
Last Active:   08-11-2022, 19:42:50

Messages - Rimias

2
Albwebmaster / Shes website PERRALLASHQIP.ORG
« ne: 04-11-2022, 15:30:07 »
Shes website https://perrallashqip.org

Mbi 4 vjet domain
Mbi 60.000 klikime mujore
Aktualisht ben leke nga reklama shqiptare dhe te huaja. boost.al mgid.com adsterra.com
I bere me wordpress, shume i lehte per tu perdorur. Dhe ka mbi 500 postime.

Ne shitje perfshihen
rrjetet sociale dhe list me adresa e-maile qe bejne subscriebe ne website
https://www.facebook.com/PerrallaneShqip
https://www.facebook.com/perrallashqip

https://www.facebook.com/groups/perrallashqip

https://www.pinterest.com/perrallashqip
https://www.instagram.com/perrallashqiporg
https://www.youtube.com/c/perrallashqip
https://twitter.com/perrallashqip


Kontaktoni vetem ne whatsapp 00355 68 880 7733
Mund te ndrrohet dhe me benz jo me te vjeter se 2006

Faqe: [1]