Forume Shqiptare me Tema, Lajme dhe Diskutime Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re
12:51
16-04-2021, 18:48:12

Një databazë që hedh në erë çdo standard të mundshëm zgjedhor

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Zgjedhjet 25 Prill 2021

 

Kreu i grupit parlamentar të socialistëve, Taulant Balla e injoroi lajmin e rrjedhjes së një databaze me 910 mijë votues të publikuar nga Lapsi.al si një shpifje, duke pranuar se databaza ekziston, por duke hedhur poshtë sugjerimin se ajo përbëhet nga të dhëna të vje...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Çfarë është ky portal?

Zerion është një portal i hapur shqiptar, ku secili mund të publikojë, komentojë dhe diskutojë lirshëm, anonim dhe paçensurë.

Pyetje Pergjigje per tema e njohuri te ndryshme dhe interesante. Duke filluar nga aktualiteti, gjera qe na shqetesojne apo bejne kurioze cdo dite. Pyetj per shkollen, shkencen, diturine, informatika shqip, kultura, arti shqiptar, muzika shqip, vipat, estrada dhe showbiz shqiptar, gatime shqiptare, historia e popullit tone, sporti, seksi dhe dashuria, leku dhe ekonomia, shqiptaria e te tjera

Ke ndonjë pyetje?

Për çdo pyetje ka të paktën një përgjigje. Mos nguro, shtroje një pyetje tani, ose përgjigjiu pyetjeve të bëra nga të tjerët.

Zeri me Tema, shkence, dituri, njohuri. Vetem fantazia mund te ju kufizoje.

Zgjero horizontin

Forumet e Zerion përmbajnë dhjetra mijëra tema dhe gati 1 milionë postime. Këtu gjithmonë mund të mësoni diçka të re.

Zeri Informativ me Lajme dhe Ngjarjet nga Shqiperia, Kosova, Maqedoania Veriore dhe Bota Sot

Lajmet dhe të rejat e fundit

Lajme dhe informacione nga komuniteti ynë, po ashtu dhe nga shtypi, gazetat shqiptare, portalet dhe mediat sociale.

Bëhu dhe ti pjesë e komunitetit të Zerion dhe regjistrohu tani. Është falas dhe zgjat vetëm 2 minuta.
12:51
05-04-2021, 08:58:53

Gjumi i pafajsisë dhe opiumi i politikanëve

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Tema Aktuale

 

E trishtë që në 2021, jo thjesht kryetari i një partie politike, por kryeministri i një vendi që pretendon të hyjë në Europë, përdor 1 qen endacak që e ka zënë gjumi para 1 zyre elektorale, si sarkazëm për kundërshtarin politik. Nuk do kishte kenë çudi që këto zgjedhje, partit...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
05-04-2021, 00:29:40

BitClout - Platforma Blockchain qe do te Revolucionarizoje Mediat Sociale

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Zeri.tech

 

Eshte hapur nje platforme e re sociale qe pritet te revolucionarizoje fushen e mediave sociale. Quhet Bitclout.com
Kjo platforme eshte e decentralizuar dhe nuk i perket ndonje kompanie, por eshte financuar fillimisht nga disa nga kokat investore te Silicon Valley....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
04-04-2021, 21:50:21


12:51
04-04-2021, 21:46:09

Ju lutem mos e shisni votën!

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Tema Aktuale

Të dashur miq,
Ndryshimet ndodhin kur dinjiteti fiton terren ndaj të ligës. Kur ne angazhohemi për të luftuar fenomenet negative. Kur ne nuk heshtim, por angazhohemi për të ndërgjegjësuar bashkëqytetarët për rrugën e drejtë.

Shitja e votës është një fenomen që në këto vite tranzicio...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Alban
23-03-2021, 11:28:21

Albin Kurti, kryeministri i ri i Kosoves - Qeveria Kurti 2

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Kosova Sot

 

Kuvendi i Kosovës, me 67 vota pro dhe 30 vota kundër, ka votuar përbërjen e re të Qeverisë së re të Kosovës, e cila do të udhëhiqet nga kryeministri Albin Kurti. Kabineti “Kurti 2” është votuar në seancën e jashtëzakonshme të Kuvendit të Kosovës, të thirrur sot menjëherë pas ko...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Alban
23-03-2021, 11:18:07

9 llojet e grave që burrat nuk i durojnë dot

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Familja

 

Mungesa e komoditetit në një marrëdhënie e bën atë të mos funksionojë. Shpesh kjo lind nga tiparet e karakterit të njërit partner, të cilët nuk i përshtaten tjetrit, sipas “Cosmopolitan”. Kur bëhet fjalë për meshkujt, ka disa personalitete vajzash, të cilat i bëjnë ata të dista...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Alban
23-03-2021, 11:16:43

Platformat e mediave sociale në luftë për talentet e internetit

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Mediat Sociale

 

Kur Katerina Horwitz filloi si një influencuese e mediave sociale në vitin 2016, ajo nuk fitoi shumë para përtej një grushti postimesh të sponsorizuara. Disa vite më vonë, Horwitz dhe bashkëshorti i saj Yinon lanë punën e tyre ditore 8 orëshe, hapën një llogari të përbashkët në...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Alban
23-03-2021, 11:05:27

Kush është Donika Gervalla, ministrja e re e jashtme e Kosoves?

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Kosova Sot


Donika ka lindur në Shkup në tetor 1971. Fëmijërinë e hershme e kaloi në Prishtinë. Pas arratisjes së babait në dhjetor 1979 për t’iu shmangur arrestimit nga policia jugosllave për shkak të veprimtarisë atdhetare, së bashku me nënën dhe dy vëllezërit ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Ωμέγα
23-03-2021, 09:39:59


Ωμέγα
23-03-2021, 09:24:56

Pikturat e Roberto Gammone

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Artet e Bukura

 

Roberto Gammone eshte nje piktor i ri italian qe ben portrete ne vaj. Ajo qe me beri përshtypje eshte fakti se ka bere piktura shume te mrekullueshme te familjes Kastrioti.
Me shumë mund te gjeni ne profilin e tij ne IG
https://instagram.com/robertogammone
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Ωμέγα
23-03-2021, 09:04:44


Ωμέγα
23-03-2021, 09:00:32

Kush eshte Filan Fisteku?

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Tema Interesante

Sot nga kurreshtja vendosa ta kërkoj identitetin e Filan Fistekut. Nga ajo që arrita të gjej është që Filani nuk është medoemos shqiptar, por Fisteku me siguri është shqiptar, me gjasë i Kosovës.

Nga informacionet që arrita të mbledh erdha në përfundimin që filani ekziston në Spanjë, Port...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Ωμέγα
23-03-2021, 08:56:07

Shqiperia magjepsëse

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Panorama


Video fantastike të bëra me dron neper Shqipëri nga  Erald Halili. Me kete video Eraldi ka marre shume vleresime, madje edhe CEO i Facebook Mark Zuckerberg e ka lavdëruar personalisht.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Ωμέγα
23-03-2021, 08:48:09

Prishtina pranvere 2021

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Panorama

Keto jane disa foto nga qyteti i Prishtinës këto ditet e para te pranverës.
 

Fotot janë publikuar fillimisht e subreddit r/Kosovo
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
22-03-2021, 01:04:20

Bimet me rezistente per shtepi

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Shtepia ime

 

Përveç dhënies së shtëpive tona një pamje më artistike, të kesh bimë në shtëpitë tona gjithashtu ka përfitime si ulja e stresit dhe rritja e produktivitetit tonë.

Ndërsa duam të kujdesemi për bimët brenda shtëpisë sonë, mund ta gjejmë veten duke e lënë mënjanë idenë ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
22-03-2021, 00:52:03

Pse gjumi në divan nuk është ide e mirë?

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Jeta

 

Të gjithë e kemi provuar dremitjen e ëmbël në divan por rezulton se fjetja në divan mund të jetë një aktivitet jo i shëndetshëm. Ne do t'ju provojmë pse miku juaj me 4 këmbë mund të jetë i dëmshëm për shëndetin tuaj.

Kolltuku juaj ka një aftësi të jashtëza...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe