Forume Shqiptare me Tema, Lajme dhe Diskutime Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re
Veli
27-07-2021, 09:27:08

Insta & FB Followers/Likes/Comments

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Tema Aktuale

Nese doni te rrisni numrin e Followers/Likes/Comments me Shkruani ne Whatsapp: +355693687516
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Çfarë është ky portal?

Zerion është një portal i hapur shqiptar, ku secili mund të publikojë, komentojë dhe diskutojë lirshëm, anonim dhe paçensurë.

Pyetje Pergjigje per tema e njohuri te ndryshme dhe interesante. Duke filluar nga aktualiteti, gjera qe na shqetesojne apo bejne kurioze cdo dite. Pyetj per shkollen, shkencen, diturine, informatika shqip, kultura, arti shqiptar, muzika shqip, vipat, estrada dhe showbiz shqiptar, gatime shqiptare, historia e popullit tone, sporti, seksi dhe dashuria, leku dhe ekonomia, shqiptaria e te tjera

Ke ndonjë pyetje?

Për çdo pyetje ka të paktën një përgjigje. Mos nguro, shtroje një pyetje tani, ose përgjigjiu pyetjeve të bëra nga të tjerët.

Zeri me Tema, shkence, dituri, njohuri. Vetem fantazia mund te ju kufizoje.

Zgjero horizontin

Forumet e Zerion përmbajnë dhjetra mijëra tema dhe gati 1 milionë postime. Këtu gjithmonë mund të mësoni diçka të re.

Zeri Informativ me Lajme dhe Ngjarjet nga Shqiperia, Kosova, Maqedoania Veriore dhe Bota Sot

Lajmet dhe të rejat e fundit

Lajme dhe informacione nga komuniteti ynë, po ashtu dhe nga shtypi, gazetat shqiptare, portalet dhe mediat sociale.

Bëhu dhe ti pjesë e komunitetit të Zerion dhe regjistrohu tani. Është falas dhe zgjat vetëm 2 minuta.
Djellza Aliu
14-07-2021, 09:48:38

Po fillon Big Brother VIP Albania!

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Diskutime

Pasi e dime qe shumica prej nesh e kemi percjellur ndonje sezon te Big Brother, apo spaku kemi degjuar per te.

Lajmi qe Big Brother po nis sa shkon e po behet me i madh, por kete here qenka 1 ndryshim, banoret do te jene te gjithe Personazhe VIP.

Cfare mendoni ju, a do te jete...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Djellza Aliu
09-07-2021, 13:29:36

A duhet te lirohen komandantet e UÇK nga Haga?

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Diskutime

Shprehni mendimin tuaj, A duhet liruar disa nga komandantet me te medhenj te UÇK nga burgu i Hages?

Siq e dini ata jane:
Kadri Veseli
Hashim Thaqi
Rexhep Selimi
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Djellza Aliu
09-07-2021, 13:28:57

10 njerëzit më të pasur në botë (2021)

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Tema Interesante

Forbes ka publikuar listen e 10 njerezve me te pasur per vitin 2021, keto ishin rankimet:

10 njerëzit më të pasur në botë

#1 | Jeff Bezos
Pasuria: 177 miliardë dollarë
Burimi i pasurisë: Amazon
Selia: Seattle

#2 | Elon Musk
Pasuria: 151 miliardë d...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Djellza Aliu
09-07-2021, 13:28:21

Siguria e Turizmit ne Shqiperi!

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Tema Aktuale

Cfar mendoni, pas situatave te njepasnjeshme te vrasjeve, rrahjeve e krimeve te ndryshme, A ndiheni te rrezikuar si turist ne Shqiperi?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
28-04-2021, 07:22:22


M A X
21-04-2021, 19:39:36

Pse eshte e rendesishme te votojme?

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Tema Aktuale

 

Nja dy gjera per voten... Kemi degjuar se eshte e rendesishme te votojme, po pse?

1. Vota eshte zë. Zëri zyrtarizohet me votë, të tjerat mbeten fjalë.

2. Ne Shqiperi nuk ka kuorum pjesemarrje ne zgjedhje, ndaj nese voton qofte edhe nje pakice shume e vog...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Berni
21-04-2021, 10:49:45

“Koha për të përcjellë Ramën”

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Tema Aktuale

Teksa na ndajnë vetëm katër ditë nga zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, falënderon komunitetin shqiptaro-amerikan, pas mesazhit të këtij të fundit se “ka ardhur koha për të përcjellë Ramën në opozitë, Basha dhe PD janë alternativë shpresëdhënëse”.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
19-04-2021, 10:34:30

Nese e do Shqipërinë në diktaturë dhe të pashpresë voto kryepatronazhistin

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Tema Aktuale

 

Në këtë fushatë Edi Rama u mor vetëm me vrasjen e shpresës: ATA NUK...ATA S'....ATA...ATA ATA...
Pra, pas KËTIJ ⬇️ vjen qameti!! ATA (domethënë kush nuk është me Edi Ramën ) qenkeshin apokalipsi. Që të " mos vijë fundi i botës" , s'kemi ç'bëjmë: duhet të mbajmë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Berni
19-04-2021, 09:12:54

Krijohet kampionati europian ‘Super League’

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Sporti

Kampionati europian për klube ‘Super League’ tashmë duket se është formalizuar. Me 12 ekipe pjesëmarrëse, gjigandatë e europës duket se do të sjellin një ndryshim rrënjësor në futbollin europian duke sjellë një risi të madhe.
Gjysma e ekipeve do të jenë nga Premier League, Arsenal, Chelsea, Liv...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Berni
19-04-2021, 09:07:34

Si na monitoron Rilindja

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Forumi Politik

Çdo parti politike tenton që të hartojë një regjistër sa më real të votuesve të saj potencialë ditën e zgjedhjeve, për të krijuar një projeksion të përafërt mbi rezultatin. Me këtë qëllim krijohen lista me emra votuesish që kanë lidhje me strukturat. Këto lista organizohen, sipas Qendrave të Votimit...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
16-04-2021, 18:48:12

Një databazë që hedh në erë çdo standard të mundshëm zgjedhor

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Zgjedhjet 25 Prill 2021

 

Kreu i grupit parlamentar të socialistëve, Taulant Balla e injoroi lajmin e rrjedhjes së një databaze me 910 mijë votues të publikuar nga Lapsi.al si një shpifje, duke pranuar se databaza ekziston, por duke hedhur poshtë sugjerimin se ajo përbëhet nga të dhëna të vje...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
05-04-2021, 08:58:53

Gjumi i pafajsisë dhe opiumi i politikanëve

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Tema Aktuale

 

E trishtë që në 2021, jo thjesht kryetari i një partie politike, por kryeministri i një vendi që pretendon të hyjë në Europë, përdor 1 qen endacak që e ka zënë gjumi para 1 zyre elektorale, si sarkazëm për kundërshtarin politik. Nuk do kishte kenë çudi që këto zgjedhje, partit...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
05-04-2021, 00:29:40

BitClout - Platforma Blockchain qe do te Revolucionarizoje Mediat Sociale

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Zeri.tech

 

Eshte hapur nje platforme e re sociale qe pritet te revolucionarizoje fushen e mediave sociale. Quhet Bitclout.com
Kjo platforme eshte e decentralizuar dhe nuk i perket ndonje kompanie, por eshte financuar fillimisht nga disa nga kokat investore te Silicon Valley....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
04-04-2021, 21:50:21


12:51
04-04-2021, 21:46:09

Ju lutem mos e shisni votën!

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Tema Aktuale

Të dashur miq,
Ndryshimet ndodhin kur dinjiteti fiton terren ndaj të ligës. Kur ne angazhohemi për të luftuar fenomenet negative. Kur ne nuk heshtim, por angazhohemi për të ndërgjegjësuar bashkëqytetarët për rrugën e drejtë.

Shitja e votës është një fenomen që në këto vite tranzicio...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Alban
23-03-2021, 11:28:21

Albin Kurti, kryeministri i ri i Kosoves - Qeveria Kurti 2

Panorama me Tema per lajmet e fundit minute pas minute Kosova Sot

 

Kuvendi i Kosovës, me 67 vota pro dhe 30 vota kundër, ka votuar përbërjen e re të Qeverisë së re të Kosovës, e cila do të udhëhiqet nga kryeministri Albin Kurti. Kabineti “Kurti 2” është votuar në seancën e jashtëzakonshme të Kuvendit të Kosovës, të thirrur sot menjëherë pas ko...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe