×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Gjumashi
« ne: 15-04-2019, 18:53:51 »

po po është akoma më praktikë
Postuar nga: Poshnjari
« ne: 15-04-2019, 17:17:53 »

Per win 10 eshte praktik akoma?
Postuar nga: agron gerguri
« ne: 20-02-2011, 20:04:39 »

Kavaljeri pa tjeter duhet te kesh te kyqur internetin per te pas mundesi shkarjimi te drajvesave.
Postuar nga: php
« ne: 07-02-2011, 03:57:11 »

Kavaljeri pa tjeter duhet te kesh te kyqur internetin per te pas mundesi shkarjimi te drajvesave.
Postuar nga: Kavaljeri
« ne: 02-01-2011, 18:45:01 »

Pershendetje!

I lexova me vemendje postimet juaja por per nje gje nuk jam ende i qarte!

Ky: DriverPack Solution 10 si funksionon? qe e mer dhe e instalon ne pc dhe ka ato drajverat qe i nevojiten pc? apo duhet te jesh i konektuar ne internet dhe gjen e shkarkon ato drajvera qe i nevojiten pc ?
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 29-12-2010, 02:27:54 »

Poshnja, ketu i ke Driver qe i duhen Laptopit ose kompjuterit, per te punuar zeri, kartela e rrjetit, kartela grafike, e kesthu me rradhe...

eshte i mire dhe te keshilloje ta marresh..

Gjumashi
Postuar nga: Poshnjari
« ne: 29-12-2010, 00:22:43 »

Ore ta mare veshe une perse eshte ky programi  :S???
Postuar nga: php
« ne: 04-11-2010, 19:35:40 »

Programet e lart publikuara nga une per shkarkim jan te testuara dhe funksionojne permerak.

Gjitheqka fuksion 100 per 100%.

Shkarko kur te duash pa frike.
Postuar nga: php
« ne: 04-11-2010, 01:45:52 »

Pasi qe kam shkarkuar une ja si funksion.
DriverPack Solution 2010 v10.0 Final Professional x86 & x64
Postuar nga: php
« ne: 04-11-2010, 01:32:50 »