×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Select Prefix:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Shkruaj germat qe shihni ne figure
Degjoi germat / Kerko nje tjeter figure

Shkruaj germat qe shihni ne figure:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 14-06-2019, 11:21:21 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 14-06-2019, 11:20:04 »

 
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 04-04-2019, 08:52:57 »

E humb e une simeten naihere lol
Postuar nga: M A X
« ne: 04-04-2019, 07:04:28 »

E ke hap i teme kshu...se vazhdoje aty qe hape i tjeter? hahahaha

E njejta eshte, por faqja dyte. Me e vemendshme :P
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 03-04-2019, 13:36:53 »

E ke hap i teme kshu...se vazhdoje aty qe hape i tjeter? hahahaha
Postuar nga: M A X
« ne: 03-04-2019, 13:24:15 »

 

 
Postuar nga: Bekimi
« ne: 31-03-2019, 14:06:22 »

Postuar nga: erlehta
« ne: 31-03-2019, 10:40:37 »

Ok pjesa derrmurse po.....por nuk mungojne edhe moshat mbi 18

Prandaj nuk hap insta une qe mos me zer kjo mania :P
Dhe mua me thone ....waaa pse nuk je ne insta...
Postoje këtë ne insta 😄😄😄
Absurde. Njoh ne jeten reale sorra, por ne fb pozojnë sexy, te vjen per te vjelle 🤮🤮
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 26-03-2019, 18:09:45 »

Cnu desh mua qe hyra te kjo tema ... LOL
Ka lezet ne kohen tone pa insta e pa fb dhe qejfi qejf . LOL Kurse ketu me keto foto ziliposesh me zogun e tiranes se a me pjeshke se keto. LOL