×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Select Prefix:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Shkruaj germat qe shihni ne figure
Degjoi germat / Kerko nje tjeter figure

Shkruaj germat qe shihni ne figure:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Gjumashi
« ne: 27-03-2019, 09:05:48 »

Une e perdor shume VPN dhe e kam bezsdi te instaloje ne PC ose Laptop Programe , por perdore kete Hola VPN per Firefox.

https://youtu.be/FPr69ECfLmY
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 27-03-2019, 08:52:21 »

Kush ka Android Telefon dhe do te transferoje te dhena nga nje Tel tek tjetri, eshte Clonit app. Shikoni video eshte shume leht per ta perdorur.

https://youtu.be/dNhhOGNR0IE
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 27-03-2019, 08:48:15 »

Te gjithe juve qe ju pengon Update ne Windows 10, beni sic e ben ky ne video dhe do jeni rahat. Une per vete e kam bere dhe jam i kenaqur!

https://youtu.be/eMeNHwWbjtQ
Postuar nga: Poshnjari
« ne: 26-03-2019, 18:22:19 »

Nje qe me ka ndihmuar kohet e fundit
https://youtu.be/XLQaWZ79AJE
Postuar nga: M A X
« ne: 26-03-2019, 18:21:00 »

Thjeshte vendosi ato qe ke.
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 26-03-2019, 18:20:04 »

Unë kam plotë vetëm të tregojnë çfarë duan. Të testuara.
Postuar nga: M A X
« ne: 26-03-2019, 18:16:03 »

Videoklipe me guida e keshilla praktike.