×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Gjumashi
« ne: 15-04-2019, 12:49:37 »

Ajde prap, :D
Postuar nga: erlehta
« ne: 12-04-2019, 15:02:44 »

Struga bente kafe te mira 😁
Postuar nga: * AηesSa *
« ne: 13-03-2010, 16:44:32 »

tek kjo tem u ndjeva me rehat se jem ne afer drinit te zi...pershendetje struga...ky eshte vendi ku une jetoj...se besoj qe do e le ndonjeher....
tash per tash sa hanga por do kthehem prap...
ju pershendes
Postuar nga: Dor!na
« ne: 29-08-2008, 21:51:52 »

Hajde urdhoni urdhnoni.

Hani pini ç'ka te doni. :D :D

hmmm sipas nikut me vijE si i njohur por tash u vertetova se kush je ;)

Të përshëndes dhe ja kalofsh sa më bukur.. tung tung ;)
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 30-11-2006, 17:25:11 »

Pershendetje Sofra Stugane...

Po postoj ketu se liqenin e kemi te perbashket ne o Bekim, keshtu qe ndihem edhe une pjestar i kesaj sofre. ;)
Postuar nga: SwEeTNeSs
« ne: 30-11-2006, 16:30:38 »

ua ua gjithe keta mystafie.. :D Beko... hajde do na begenisesh apo jo? :D
Postuar nga: Charlie
« ne: 30-11-2006, 14:42:48 »

a eshte  ende gati omleti :D oo Bekim ku i ke shacat ...:D te kan lene si duket :P
Postuar nga: Vogelushja Korcare
« ne: 30-11-2006, 02:28:46 »

Ashtu de  :P
Postuar nga: Bekimi
« ne: 30-11-2006, 01:14:22 »

Mire se na keni ardhun, dheee,,, rehatohuni, rehatohuni. Ndiheni si ne shpin tuaj. :D :D
Postuar nga: Vogelushja Korcare
« ne: 29-11-2006, 21:26:40 »

Ta dini qe vetem per Bekimin erdha deri ne Struge :D se njeri tjeter snjoh  :D