×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 15-04-2019, 21:27:34 »

Une nuk merrem e llafe por thone qe kjo ja mori shpirtin dite e nate me llafe . LOL
Postuar nga: erlehta
« ne: 15-04-2019, 20:24:07 »

Jallaaaaaa, jallaaaaaa 😅
Po te parin pse e paska lene 😂😂
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 15-04-2019, 16:04:44 »

Smiley e ka burrin e dyte xheloz.. LOL LOL
Postuar nga: erlehta
« ne: 13-04-2019, 18:38:49 »

Po SmiLey ? 😆
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 13-04-2019, 07:29:02 »

Ka qene e ai Staloni lol...gjejeni e ate :P
Postuar nga: erlehta
« ne: 12-04-2019, 20:56:52 »

Shpernda fleterrufe 😂😂
Kerkohet lisa që vizitonte Zerin 😂😂😂
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 12-04-2019, 18:44:40 »

Do ket gjet burre Lisa keshtuqe nuk ka pse vjen me, po ma jep adresen ne NY se e gjej une e e sjell per bithe ketu ne forum. :P LOL
Postuar nga: erlehta
« ne: 12-04-2019, 15:03:59 »

Kane humbur keto Tironsit 😆
Postuar nga: Lisa
« ne: 09-01-2014, 05:13:36 »

Si I kam tironcit .....po ju te NYC si po e kaloni me kete ngrice qe na zu .....
Postuar nga: Gerti1
« ne: 17-07-2013, 23:03:03 »

Ca legeni qe je o burr i dheut. Komshi me ke. Ti je ke Shteti Perandorak un jam ke Shpirti Amerikes.
Hajde flasim per nai muhabet interesant si psh numrin e paradave Kosovare ne New York qe jan komplet histerike dhe molle sherri nderkohe qe NYC Cops rrine gati me doren anash.