×

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - SteriOtipi B

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 1699
1
Ja paskemi myt kot ne gjithe keto kohe... :D

Rrofsh o Max se na hape syte per periudhen prill-Maj... LOL LOL

2
Café "Zerion" ツ / Si quhet antari sipër jush !!!
« ne: 25-04-2019, 15:22:06 »
Filxhone LOL

4
ehe per shen pollog. ;)

5
Café "Zerion" ツ / Keni genjyer ndonje sot ?
« ne: 25-04-2019, 15:16:51 »
Dale prit se a akoma mengjes. :P e sigurte qe do genjejme por vetem genjeshtra e bardha. :P

6
Biseda | Diskutime / 4 dite pune 3 dite pushim
« ne: 25-04-2019, 15:15:37 »
Lum si ju qe festoni cdo feste te rruzullit tokesor. LOL

7
Café "Zerion" ツ / Me ka shkuar mendja per...
« ne: 25-04-2019, 15:13:48 »
Me ka shkuar per pjeshke shqiperie. :D LOL

8
Café "Zerion" ツ / Doja te thoja..
« ne: 25-04-2019, 15:12:52 »
Pune per mua, ti ku je.. :D

9
Sa hyra ne pune dhe filloi kalvari i gjate i 8 orareshit. :D

10
Café "Zerion" ツ / Doja te thoja..
« ne: 25-04-2019, 15:11:09 »
Ku je o Naqe ku je. :D

11
Fshatare karagjoze dhe shtet i mbaruar.
Beni ca legena shembull duke i rras brenda qe te kene frike te tjeret o shtet legen.

12
Café "Zerion" ツ / Mirmengjesi Zerista!
« ne: 25-04-2019, 15:09:12 »
Miremengjes o njerez te mire. ;)

13
Café "Zerion" ツ / Si quhet antari sipër jush !!!
« ne: 19-04-2019, 23:29:20 »
Hanko lol

14
Café "Zerion" ツ / Mirmengjesi Zerista!
« ne: 19-04-2019, 18:11:24 »
Snuk antare te rinj akoma ketej...:)

15
Biseda | Diskutime / 4 dite pune 3 dite pushim
« ne: 19-04-2019, 18:10:53 »
Pse mo ku je?
poshte kamionit per ne holande.. lol

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 1699