×

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Poshnjari

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 43
1
Lojra / Plotsoje fjalen e urtë...!
« ne: 19-06-2019, 07:49:21 »
Trimi i mire me shoke....
Trimi i mire me shoke e shoqe

2
Gjuha Shqipe / Ndihme me gramatiken shqip
« ne: 17-06-2019, 15:05:07 »
Mund te me thoni shkruhet me gramatike te shqipes "ta" apo me apostrof "t'a"
Jep pak më shumë shpjegime. Pasi në përgjithësi shkruhet ta, por mund të ketë ndonjë përjashtim që për momentin nuk më kujtohet.

3
.Tech / PDF Compressor falas
« ne: 16-06-2019, 15:23:26 »
Kush eshte i interesuar per program per te kompresuar skedarë pdf mund ta mari falas tek PDF Compressor free download

4
Meta / Sugjerime per forumin
« ne: 15-06-2019, 11:18:21 »
@Max ngjyra blu e linkut po me pelqen, por ajo behet blu per linket qe jane vizituar. Nga tel po e testoj.

5
Meta / Sugjerime per forumin
« ne: 15-06-2019, 11:14:40 »
Bravo @MAX goxha ndryshime te mira
S'postoj dot foto Poshnjari.

Help.  :D
Ke dy menyra per te postuar foto. Mund te ngarkosh duke shtypur choose ose duke ngarkuar me link nga faqe te jashtme. Por fillimisht duhet te shtypesh TESTOJE qe te shfaqen edhe opsionet e tjera.

6
.Tech / Google fillon "June 2019 core update"
« ne: 11-06-2019, 16:19:48 »
Di ndonje hollesi se cfare ndryshimesh jane bere?

7
Café "Zerion" ツ / Doja te thoja..
« ne: 10-06-2019, 20:48:15 »

8
Meta / Zeri im - Zeri yt - Zerion
« ne: 10-06-2019, 12:59:35 »
Mua po

9
Meta / Sugjerime per forumin
« ne: 10-06-2019, 11:52:39 »
Sikur me ke lexuar mendjen Poshnjari :) :
Ja kam thene Oltit nga momenti i pare por spo me degjon.  :(

10
.Tech / Instaloni versionin e fundit iOS 13
« ne: 09-06-2019, 21:12:52 »
Per ata që duan të provojne versionin e fundit iOS videoja e me poshtme e shpjegon.

11
Meta / Sugjerime per forumin
« ne: 09-06-2019, 21:06:50 »
Duke qene se forumi gjithmon do kete nevoje per ndryshime dhe rregullime mendoj te jetë një temë me e detajuar për këtë.
Nje sugjerim që kam është ndryshimi i ngjyrës se linkeve. Me ngjyren e tekstit nuk kuptohet asgjë.  :S :(

12
.Tech / Certifikata SSL per webfaqet
« ne: 09-06-2019, 20:56:11 »
Keto janë edhe faqe të mëdha mo. Nuk e kisha vënë re këtë gjë.

13
Nga teli me shumë

14
Moda | Estetika / Bratz make up, trendi më i ri
« ne: 09-06-2019, 00:07:12 »
E kane ne terezi kto

Per mua sa me thjeshte aq me mire.....me kruhet fytyra po i vura shume llaç :D
LOL LOL LOL

15
Biseda | Diskutime / Si e rigjetet zerin?
« ne: 08-06-2019, 02:49:49 »
Nga Olti beri nje postim tek itshqip.com megjithese here pas here e cekoja zeriyt.com

16
Albwebmaster / Adsense ne faqe ne gjuhen shqipe
« ne: 08-06-2019, 02:45:56 »
Ato jane Adsense, sigurte.
Do kqyrur njehere.

17
Albwebmaster / Adsense ne faqe ne gjuhen shqipe
« ne: 06-06-2019, 23:03:51 »
Shume eshte folur por thuhet se nuk kane Adsense por tjeter. Dikur ishte xing.Al i Ermalit qe përdorte Adsense por para disa kohesh pash qe e paska nderruar domain dhe e ka bere riderekt ne nje tjetër. Nuk e di perse e ka bere kete, mos nga ajo qe mund te kete marre ban?

18
.Tech / Si ju duket versioni i ri iOS?
« ne: 05-06-2019, 22:32:05 »
Lexova qe tani kane nxjerre OS te vecanta per iPad dhe Apple Watch. Personalisht nga Apple kam vetem tabletin. Te shof tani kur te vije update qe ta vleresoj ca kane bere.
Vura re qe ne iPhone kane shtuar edhe opsionin e shkarkimeve.

19
.Tech / Si ju duket versioni i ri iOS?
« ne: 05-06-2019, 21:55:23 »
E keni provuar versionin e ri iOS?
Unë e instalova dje. Me duket interesan. Ka goxha gjëra të reja. Kuptohet qe ka edhe probleme pasi eshte beta i pare. Kujt i intereson ta instaloj mund ta shkarkoj iOS 13 beta 1

20
.Tech / Kam nje problem me Youtube
« ne: 04-06-2019, 19:18:01 »
Perdor vetem Chrome. Te nderroj browserin vetem prej kesaj ceshtje nuk eshte opsion per mua.
Nuk të thash te nderrosh browser. Ku e lexove ti?!
Unë të pyeta nese e ke provuar me browser tjeter. Jepni me shume shpjegime se nuk do bejme hetuesin këtu. Nejse.
Nëse ta jep vetem në chrome fshi data dhe cache.

21
Biseda | Diskutime / Ngyra e syve
« ne: 04-06-2019, 01:59:10 »
Prandaj vrisja mendjen une pse me ndryshon ngjyra e syve? Mendoja se kisha çrregullim. ;(

22
.Tech / Kam nje problem me Youtube
« ne: 02-06-2019, 17:18:57 »
Lokacioni im nuk eshte as ne Kosove e as ne Shqiperi megjithate ma kthen ne shqip gjuhen. Normal une e mbaj ne anglisht por cdo here kur e vizitoj nga desktopi ma jep shqip gjuhen. Duhet me qen nje bug ne sistemin e AI te YouTube sepse ngaqe shikoj video ne shqip me kthen dhe kontrollet shqip.
E ke provuar me shfletues tjetër?

23
.Tech / Kam nje problem me Youtube
« ne: 01-06-2019, 00:43:16 »
Kur je i loguar apo jo?

24
Biseda | Diskutime / Rudina Hajdari
« ne: 17-05-2019, 00:17:07 »
Pse mo recitim te bukur bënë. LOL LOL LOL

25
Meta / Zeri im - Zeri yt - Zerion
« ne: 10-05-2019, 07:43:17 »
Une them qe te abonojme Aida Shtinon te na i gjeje nje nga nje e te na i sjelle ketu... lol
LOL LOL LOL

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 43