×

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Mishel...............

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 2816
1
Me krahe te lehta

2
Café "Zerion" ツ / Doja te thoja..
« ne: 25-04-2019, 15:12:07 »
Akoma ke paqartesi ku ndodhem? hahahahahahahahha

3
Café "Zerion" ツ / Doja te thoja..
« ne: 25-04-2019, 15:10:06 »
Doja te thoja....o Tipi ca ke bo mire :P

4
Normal qe ke frike ti hash ,te hengert dheri...se na i jepni ne duke e ditur c'pislliqe i keni farmakosur.

kafshe!

5
Café "Zerion" ツ / Mirmengjesi Zerista!
« ne: 25-04-2019, 15:06:56 »
Good morning Albania

Good morning Vietnam

6
Café "Zerion" ツ / Mirmengjesi Zerista!
« ne: 24-04-2019, 13:58:23 »
Po si duken bathet...keni gje ne vije apo si pune shqiptaresh thuaj

7
Biseda | Diskutime / 4 dite pune 3 dite pushim
« ne: 24-04-2019, 11:02:17 »
Ja ket jave kemi me shume pushim se pune :P
Pse mo ku je?

Pse edhe hollanda me kamion? une dija qe vetem anglia :P

8
Café "Zerion" ツ / Keni genjyer ndonje sot ?
« ne: 24-04-2019, 10:51:49 »
He mi se genjen ai po he :P

9
Café "Zerion" ツ / Mirmengjesi Zerista!
« ne: 24-04-2019, 10:17:47 »
@Gjumashi ckina ca bohet, me zgjedhjet si dolet?

10
Café "Zerion" ツ / Doja te thoja..
« ne: 24-04-2019, 09:55:06 »
... mire qe doli djelli dhe te bejm ndonje pune :DShet cadra plazhi??? :P


Une do thoja , mirmengjesi o bote idiote

11
Ua sa teme edukative :P , shyqyr qe lexojme ndonje gje e mesojme ..:P

12
Café "Zerion" ツ / Keni genjyer ndonje sot ?
« ne: 24-04-2019, 09:52:28 »
Sot them ta bej pushim...dhe te jem 100% une :P

13
Café "Zerion" ツ / Doja te thoja..
« ne: 24-04-2019, 09:51:44 »
Hahaha Max

Kam nje ketu afer që me cau veshet
I need your love i need your love 😂😂

Po jepja cpret :P

14
Café "Zerion" ツ / Mirmengjesi Zerista!
« ne: 23-04-2019, 16:24:07 »
Garant qe policia do me gjente :P

15
Art | Kulture / Game of Thrones - Finalja
« ne: 23-04-2019, 16:23:37 »
Na more se jam ne pune e desh e klikova LOL LOL

Po cti na sjelle o lumadh :P

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 2816