×

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Ωμέγα

Faqe: [1] 2 3 4 5 6
1
Café "Zerion" ツ / Insomniacs
« ne: 24-06-2019, 00:06:13 »
Hello people 😀

2
Cfare mendoni per ato cifte qe mbajne bashke 1 profil ne Facebook? E keni parasysh ata me Emri-Partneri+Emri-Partnerja.

3
Me ne fund weekend 🤘🔥

4
Nuk jane shqiptaret per revolucion jo. As konflikt serioz nuk do kete se njerezit shohin secili interesin e tij dhe ja e aq inteligjente te kuptojne se nuk rrezikohet vetja per Rama, Monika e Basha.

5
Ndersa une e mbaj pa pin fare. Nese do te shohe dicka eshte e lire te shohe kur te doje. Skam gje per te fshehur 😃

6
Ne shume cifte nje teme shume e nxehte kjo. E e di partneri apo partnerja juaj kodin e cel apo cel esht taboo dhe nuk ka te drejte ta preke?!📵

7
Café "Zerion" ツ / Insomniacs
« ne: 19-06-2019, 23:23:22 »
Me behet qefi qe qenket te gjithe ne rregull me gjumin🤪

8
Café "Zerion" ツ / Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
« ne: 19-06-2019, 23:21:56 »
Maybe baby🐇

9
.VIP / Marina Vjollca dhe Getoar Selimi
« ne: 18-06-2019, 22:15:33 »
Hajt me jete te gjate 😃

10
Varet nga femrat. Kam pas raste kur femra larjen e pjatave e shihte si kercenim 😂

11
Jam kurioz te di cfare komenti kane pasur per kete ceshtje analistet ne Prishtine si dhe ata ne Shkup.

12
Edhe pak ore pushim 🤪

14
Moda | Estetika / Fitness Motivation💪
« ne: 16-06-2019, 10:17:22 »
@Parloté ti je ne fotografi🤩

15
♩Muzika / Caliente - Tayna x Cricket
« ne: 16-06-2019, 10:15:21 »
 Çikë Caliente

16
Edhe pak ore pune🚀

17
Moda | Estetika / Fitness Motivation💪
« ne: 14-06-2019, 00:45:59 »
💪
 

18
Café "Zerion" ツ / Ndjenja e momentit me emoji
« ne: 14-06-2019, 00:41:43 »
💩

19
Café "Zerion" ツ / Insomniacs
« ne: 14-06-2019, 00:40:27 »
Kush eshte pa gjume sonte sikurse une? 👀💀👽

20
Fajin e ka Sali Berisha 😜🤣

21
Ushqimi | Kuzhina / Me ka shkuar mendja te ha...
« ne: 14-06-2019, 00:34:30 »
Ushqim kinez🥡

22
Foto | Video / Si të dilni bukur në foton e pasaportës?
« ne: 14-06-2019, 00:31:59 »
Megjithate shumica dalin shpif ne foton e pasaportes 😅

23
Café "Zerion" ツ / Ndjenja e momentit me emoji
« ne: 13-06-2019, 16:18:38 »
🙃

24
Ndoshta te lumtur me veten po bezdi per te tjeret. Ku ka gje me te bezdishme se me te fol pa fund nje i panjohur.

25
Statistika interesante po jo shume domethenese. Ky portali pornografik i referohet veten vizitoreve te tij dhe jo mases se gjere te femrave.

Faqe: [1] 2 3 4 5 6