×

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Poshnjari

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 68
1
Fshatare karagjoze dhe shtet i mbaruar.
Beni ca legena shembull duke i rras brenda qe te kene frike te tjeret o shtet legen.
Mos ja hidhni fajin  vetem fshatarëve. Para se te gjykoni dicka beni njehere jeten e tij. Fajin e ka shteti dhe kapitalizmi qe e ushqen mendjen e njeriut si e si te pasurohet duke ndenjur. Fshtarit te shkrete i bie bretku ne pune pasi punon diell me diell. A e dini ju qe ato jane fara hibrite dhe nese nuk i hedh ate ilac rrezikon te mos nxjerresh as shpenzimet e fidanit dhe jo me pastaj shpenzimet e tjera?! Apo kjo nuk ju intereson???

2
Kërko Ndihmë | Internet & Kompjuter / Problem me formatin
« ne: 25-04-2019, 08:08:31 »
Po vras mendjen e kam rregulluar apo jo?!
LOL LOL LOL

3
He mo se keshtu behmi te forte LOL

4
Bashkepunime | Partneritete / Partneritet me Direktoria.Net
« ne: 24-04-2019, 10:28:36 »
Me duket se jo. S'jam i sigurte 😀
Po nuk na dhe ndonje shpjegim sesi na humbe keshtu mo? Humbe si sopata pa bisht.

5
Bashkepunime | Partneritete / Partneritet me Direktoria.Net
« ne: 23-04-2019, 14:40:21 »
E ke me kete domain?

6
Une nga ju Webmasterat asnje nuk kujtoj :P
Po ca te kujtosh ti mo ca? Ti vetem per biseda chit-chat e ke men'jen. Ca bere ne mengjes, ca bere ne dreke, ca bere ne darke LOL LOL LOL

7
Mire se te gjej mbas 6 viteve Max (Olti ne mos gaboj) :)
mire se erdhe edhe ti URL ( Niko ne mos gaboj) duket se edhe ti paske perparuar akoma me shumë s paske kaluar oqeanin! :D

8
Albwebmaster / Webfaqe e re sportive - pak me ndryshe
« ne: 22-04-2019, 20:48:51 »


Uroj te mos jete si mijra faqe qe hapen dhe mbyllen brenda vitit!
Mjerisht po

9
Biseda | Diskutime / What Is This? Part 2
« ne: 19-04-2019, 15:54:45 »
This is a test, please ignore.
Kush është ky mo?
Na qënka edhe admin!
Ja prezantohu njëherë, prezantohu...

10
Shitje | Blerje | Sherbime | Freelancer / Shes fb account
« ne: 19-04-2019, 09:41:13 »
Pershendetje Poshnja
Ndoshta nuk e ke kuptuar mire pse antari me larte i shet ato accounte.
Accounte te tilla me nje numer te arsyeshem friendsash jane te tipit ("Skenderbeu, Sali Berisha, Fatos Nano, Edi Rama, Agron Llakaj") etj mora si shembull personazhe te njohur pasi zakonisht ata perdoren per te terhequr friends, arsyja qe ty te interesojne ti blesh eshte kjo, Psh, ti personalisht ke forumin Poshnja.info dhe me ane te nje prej ketyre accounteve mund te besh spam dhe mund te zhvillosh trafik (gjoja :P)do te shtohen vizitoret edhe fitimet :jojo: lol
( mua personalish nuk me duket se eshte rruga drejt suksesit per nje webmaster, pasi  tregon personalitetin e tij, ku nje spam te tille duhet ta bej vetem nga faqa zyrtare e webit te vet ;) )

e kuptove sadopak? :D
Eh sa vite u deshen ta kuptoja këtë :P

11
Café "Zerion" ツ / Si quhet antari sipër jush !!!
« ne: 19-04-2019, 09:37:34 »
Asllan :D

12
Biseda | Diskutime / 4 dite pune 3 dite pushim
« ne: 19-04-2019, 09:36:20 »
Eh enderr qe do mbetet enderr ketu ku jam une. :D
Pse mo ku je?

13
Vetem me kete pajtohem "pronësia e mediave televizive është përqendruar në duart e pak biznemenëve të mëdhenj."  ( qofte ata me interesa politike ose financiare )
Te tjerat jane bla bla bla kotë.

14
Ne kete rast ti behesh rrezik per te tjeret dhe prandaj nderhyn shteti. ;)
Nuk po them per ne zonen e banuar. Gjithsesi...
Nëse vete unë dhe tek kembet e Skënderit, beut, vendos ndërtoj nje lokal si duhet te veprojme?

15
Nuk jam kopetent per situaten, por nje gjë e them me siguri: ne shqiptaret jemi mesuar shumë keq per sa i perket zbatimit si te ligjeve te shtetit edhe te kodit moral.
Marim nje rast. Unë kam blere nje makine. Dua te eci me 200 kmh, ndërkohë me ndalon polici me ve gjobë dhe me heq patenten, ok?
Tani dale unë si shqiptare dhe them: çtë duhet ty ca bej unë? Makina e imja, patenta e imja kush je ti qe me thoje mua cfare duhet te bej?!
Une pyes a është logjike kjo?

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 68