×

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Ωμέγα

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 7
1
Po more si jo, hame tulla dhe behemi njerez me permbajtje inerte.

2
Café "Zerion" ツ / Mirmengjesi Zerista!
« ne: 25-04-2019, 10:16:32 »
Good morning Albania

3
Zona pas gjunjeve? Po e provoj nje here. ;)

4
Me e keqja eshte se ky presidenti i ri eshte prorus.

5
Shqiptaret mundohen te bejne biznes vetem me mashtrim, pandershmeri e me te futme e pastaj ankohen pse nuk behet ky vend.

6
Ajo bebushja ishte studente sot :)

7
♩Muzika / Cardi B kryeson nominimet në Billboard Music
« ne: 13-04-2019, 19:40:25 »
Cardi b shqiptare me pelqen me shum

8
Zeri i lire eshte kur raporton per pislliqet e te gjithe paleve, kur raporton per njerin dhe per tjetein hesht atehere e ke humb veten.

9
Temat e Dites / Lleshi, gjenerali i policisë së vdekur
« ne: 12-04-2019, 17:13:07 »
Titull i mire do ishte Lleshi shkon per lesh😀

10
Fillimisht kam pas simpati per assange po kohet e fundit e tregoi veten kur bashkepunoi hapur me ruset. Edhe ekuadorianet e kishin keq me te se ishte teper i padurueshem ato vite qe qendroi ne ambasade. Mir i behet.

11
Ne pagun policin shqiptar ne dogane dhe ke pak fat ne doganat e tjera nuk ndodh gje.

12
Trupi | Shendeti / Ja pse duhet të flini zhveshur
« ne: 12-04-2019, 15:17:00 »
Une fle vec me breke...quhet?

13
Art | Kulture / Game of Thrones - Finalja
« ne: 10-04-2019, 11:01:09 »
Vdiq ai, nuk del me

14
Moda | Estetika / Idealet e bukurise ne vite
« ne: 09-04-2019, 18:05:23 »
Ideali i sotem ka ngjashmeri me ate te para 500 vjeteve. Ikim para duke ec prapa 😀

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 7