×

 Si mbahet trupi ne forme?

· 9 · 61

 Si mbahet trupi ne forme?

· 9 · 61

 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  ne: 25-03-2019, 19:20:48
  Ka ndonej ekspert ketu qe mund te na jape disa keshilla me vlere?
 • i identifikuar
  Monique
  #1 ne: 25-03-2019, 19:24:21
  Po mo jemi ne qe kemi shku nga 120 kg lol

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  erlehta
  #2 ne: 25-03-2019, 20:50:42
  Hani po mos u ngopni
  Pini ca bidona uje ne dite
  Ecni me vrap per ne pune e jo me makine se lat nam 😄😄
  E mos hani nga ato tullat 😂😂😂

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #3 ne: 25-03-2019, 20:53:53
  Tek kjo pika e trete ngec une se  e kam punen 1 ore me makine larg dhe nuk me dalin llogarite se per sa e bej me vrap tani. :P :P

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Gjumashi
  #4 ne: 25-03-2019, 20:54:28
  Max do na kthej forumi ne form hahaha. se 5 vite pa forumin kilet shkuan shume. lol
 • i identifikuar
  Monique
  #5 ne: 25-03-2019, 20:59:30
  Dmth une qe e kam punen ne Rinas ,me ca me sugjeron te iki Erlehta lol

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  erlehta
  #6 ne: 25-03-2019, 21:46:27
  Me qerre 😂
  Me bicycle 😆
 • i identifikuar
  Monique
  #7 ne: 25-03-2019, 21:54:10
  Pika ty.......LOL

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #8 ne: 26-03-2019, 17:28:13
  Vrap, palester dhe tre here ne dite oqe oqe ( mengjes dreke darke) me partneren. LOL