×

 Ndihme me Zerion

· 14 · 107

 Ndihme me Zerion

· 14 · 107
 • i identifikuar
  Monique
  ne: 01-04-2019, 16:23:15
  haloooo MAX

  Ca eshte kjo 1 te profili im qe se hap dot e nuk me iken :P

   
  « Editimi i fundit: 02-04-2019, 19:26:12 nga M A X »

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #1 ne: 01-04-2019, 16:43:49
  Mesazh privat i pahapur duhet te jete
 • i identifikuar
  Monique
  #2 ne: 01-04-2019, 16:49:58
  Ncuq....ska asnji te palexuar
 • i identifikuar
  Monique
  #3 ne: 01-04-2019, 16:50:17
  dhe vazhdon qendron stoike aty LOL
 • i identifikuar
  Monique
  #4 ne: 01-04-2019, 16:54:41
  E gjeta Vangjel

  Nje mention  nga ti LOL

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #5 ne: 01-04-2019, 16:58:26
  Ok, Emmanuelle. Se sapo te shkruaja dhe une qe ose nje mention ose nje buddy request
 • i identifikuar
  Monique
  #6 ne: 01-04-2019, 17:05:58
  Hahhahahaa e mire mos e mbyll tëmën se pale per ca do kemi nevoje LOL

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Poshnjari
  #7 ne: 03-04-2019, 12:50:08
  Me një mos u qaj. Unë kam 54 dhe nuk po ikin.
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #8 ne: 08-04-2019, 19:10:31
   


  Aman o Max ca o kjo se sme le me pa gjo....

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #9 ne: 08-04-2019, 19:18:07
  Te cila url te del ty kjo? SIdoqofte kjo ka qene mbreme keshtu dhe jo me sot. Mbase duhet te fshish cache ne browser qe te fshihen gjerat e vjetra qe jane regjistruar qe nga dje, sepse aktualisht dicka e tille mua nuk me del. Kini parasysh qe jane duke u bere punime ketu e ka here pas here avari.

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #10 ne: 10-04-2019, 16:14:20
  Pse nuk i shon me PM tek vendi ku eshte nickname?

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #11 ne: 10-04-2019, 16:35:27
  Eshte duke u punuar dhe per aty e do te rregullohet. Nese e perdor telefonin ka nje menu poshte tani qe te con te mesazhet private.

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #12 ne: 10-04-2019, 16:46:01
  Faleminderit.
  Jo se me duhet per momentin se nuk kam shuem pm por pyeta se nuk po e shikoja. :D
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #13 ne: 11-04-2019, 09:06:14
  Faleminderit.
  Jo se me duhet per momentin se nuk kam shuem pm por pyeta se nuk po e shikoja. :D

  Shume shume nai budallik nga une ke..asgje per te humbur :P