×

 Nderkohe rosat gjermane...

· 6 · 44

 Nderkohe rosat gjermane...

· 6 · 44

 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  ne: 03-04-2019, 16:17:47

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  erlehta
  #1 ne: 04-04-2019, 08:54:17
  Kot nuk preferohet kaq shumë Deutschland 😂
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #2 ne: 04-04-2019, 09:06:27
  Ne fakt me aq sa kam vizitu , ske cte thuash ....te kenoqet shpirti

  edhe pse i vetmi gjermon qe mu qas me shau , who cares :P

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  erlehta
  #3 ne: 04-04-2019, 09:18:39
  Kush te shan ty moj 😂😂
  Eh cme kujtove 😄
  E mu me ka share nje plake ketu ...une me njonin gush me gush...ajo me tha mu...Kurve 😂😂😂 e kujt mua 😂😂😂
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #4 ne: 04-04-2019, 09:51:22
  ahahahahhaha a jo jo sme shau kshu mi , se une isha vetem :P

  hudha bishtin e cigares ne toke , mu versul tjetri apo nuk ishte si peshk barbun :P

  E kur te vij ajo Capkenja  e nga larg me thoshte - he mi po te gjunte
  I thashe ky me kerdiu ca me gjujti LOL

  Dhe me kish thene , vini ju te huajt e na beni pis qytetin :( plehra ...trotuari plot me bishta cigares , ajo imja ja beri pis LOL

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  erlehta
  #5 ne: 04-04-2019, 15:51:13
  😂😂😂😂😂😂
  Dhe bishtat e tjere te huajt i kishin hudh 😂😂😂