×

Donald Trump Meltdown

Donald Trump Meltdown

· 2 · 689

  • Postime: 23402
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 23-10-2019, 10:52:20
 

Cdo dite e me shume presidenca e Donald Trump merr permasa dhe forma nga me absurde, skurrile e groteske, qe para se ai te merrte ate post as qe te shkonte ndermend se dicka e tille mund te ishte e mundur.

"Don't be a tough guy. Don't be a fool! I will call you later." - Donald Trump per presidentin turk.

"Mr. Mattis ist the world's most overrated general. You know why? He wasn't tough enough. I captured ISIS. Mattis said it would take two years. I captured them in one month." - Donald Trump per ish ministrin e mbrojtjes General James Mattis

"You are not a politician, you are a third-grade politician." - Donald Trump per kryetaren e Kongresit amerikan, demokraten Nancy Pelosi.

Nancy Pelosi deklaroi mepas para mediave: - "I think now we have to pray for his health. This was a very serious meltdown on the part of the president."

Trump iu pergjigj pastaj ne Twitter: - "Nancy Pelosi needs help fast! She had a total meltdown in the White House today ... she is a very sick person!"

Nese sheh politiken shqiptare e deshperohesh per nivelin e saj, pastaj sheh keto te pertej Atlantikut dhe mendon se ka po aq keq, ne mos me keq :D

  • Postime: 23402
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 23-10-2019, 10:57:29
Nje tweet talles i Hillary Clinton per gjendjen e sotme te Trump.
Sikur JFK te ishte si Donald Trump cfare do i kish shkruar ai Hrushovit per krizen e rraketave ne Kube, qe ka qene nje nga momentet kyce ne historine moderne, sepse per pak mund te kishte cuar boten ne nje lufte nukleare.
 

Sulmohet llogaria e Donald Trump në Twitter

Nisur nga InfoZRubrika Revista Informatike

Postimi i fundit 22-02-2013, 22:50:06
nga InfoZ
Donald Leka

Nisur nga M A XRubrika Revista Informatike

Postimi i fundit 16-01-2012, 14:54:09
nga M A X
Andru Donald - All out of love

Nisur nga BabyGirlⓋⓛⓅRubrika Videoklipe Muzikore

Postimi i fundit 22-11-2011, 03:48:12
nga BabyGirlⓋⓛⓅ
Ish-Sekretari i Mbrojtjes, Donald Ramsfeld, boton libër kujtimesh

Nisur nga InfoZRubrika Lajmet e Fundit

Postimi i fundit 14-03-2011, 10:50:08
nga InfoZ
Donald Knuth Rips On Unit Tests and More

Nisur nga SlashdotRubrika Tech News

Postimi i fundit 26-04-2008, 19:30:02
nga Slashdot