×

Sondazh

Votoni edhe ju

Tirana
80 (17.7%)
Prishtina
54 (12%)
Struga
19 (4.2%)
Elbasasni
32 (7.1%)
Vlora
35 (7.8%)
Shkodra
35 (7.8%)
Durresi
21 (4.7%)
Korca
26 (5.8%)
Saranda
31 (6.9%)
Lezha
6 (1.3%)
Shkupi
17 (3.8%)
Ulqini
11 (2.4%)
Prizreni
26 (5.8%)
Pogradeci
12 (2.7%)
Berati
20 (4.4%)
Tetova
7 (1.6%)
Kaçaniku
10 (2.2%)
Gjakova
8 (1.8%)
Janina
1 (0.2%)

Numri i anetareve qe votuan: 434

 Kush është qyteti më i bukur shqiptar ?
Vizitor · 601 · 54488

 Kush është qyteti më i bukur shqiptar ?

Vizitor · 601 · 54488
 • i identifikuar
  milanisti
  ne: 10-08-2004, 12:00:07
  Cili esht qyteti me i bukur per ju?
  « Editimi i fundit: 30-04-2005, 16:11:39 nga Hylli »
 • i identifikuar
  SmiLey
  #1 ne: 10-08-2004, 12:04:23
  Per mua kuptohet Tirana (vendlindja ime e dashur :X) <)>,
  pastaj ne vend te dyte do te vendosja Vloren e ne te tretin Gjirokastren.  :-*
 • i identifikuar
  Gjumashi
  #2 ne: 10-08-2004, 12:28:08
  --Edituar--

  [attachment[/attachment]

  [attachment[/attachment]
  « Editimi i fundit: 18-04-2005, 18:46:47 nga Gjumashi »
 • i identifikuar
  alb_gurl4life
  #3 ne: 10-08-2004, 12:43:19
  Per mua Vlora por me shum Saranda
 • i identifikuar
  milanisti
  #4 ne: 10-08-2004, 22:35:50
  Kurse per mua qyteti im Elbasani. Pershendes te gjith Elbasanllinjt  :lule :pafshim

  « Editimi i fundit: 11-08-2004, 06:41:33 nga Berni »
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  JaM_VlOnJaTe
  #5 ne: 10-08-2004, 22:55:38
  Eh po ku ka si VLORA aderbardhe...?  :love:  :X
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  MistreciaTironse
  #6 ne: 11-08-2004, 06:45:49
  Hmmmmm  Tirona pa dyshim,se kom lind atje,jam ne nje mendje me ty patriotja "Smiley"  :-*gjith tironca ngado qe jane
  P.S.pas Tirones qe e kena si shpirtttttttttt :lule,voten ja jap Sarandes.
 • i identifikuar
  redman
  #7 ne: 11-08-2004, 14:59:35
  ..po nuk ka kuptim te ngaterrojme vendlindjen me qyetetin me te bukur...nuk eshte argument.
  UNE VOTOJ VLOREN.
  ..i kam perdhunuar sa here dallget e mrekullueshme te detit te saj.. ;)
 • i identifikuar
  SmiLey
  #8 ne: 11-08-2004, 15:33:21
  Ti Redman, paske shpirtin e kundershtimit  :lalala

  Po te them dicka dhe vure vath ne vesh:- Don't read between the lines (meaning, don't read what you wanna read but read what it is written and how it is written,  :occ)

  Kush te tha ty qe arsyeja qe une pelqej Tiranen eshte sepse jam e lindur aty....??? Lexo me kujdes, he te lutem.
  Vendlindja ishte dhene ne kllapa thjesht si nje informacion shtese.
   :pafshim


  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Lisa
  #9 ne: 11-08-2004, 22:19:14
  Une mendoj se saranda dhe vlora kane nje bregdet te mrekullushem por si qytet do te zgjidhja tiranen sa here qe shkoj ne shqiperi duket cdo here dhe me e bukur ka filluar te dalloje nga qytetet e tjera.....
 • i identifikuar
  Gjumashi
  #10 ne: 11-08-2004, 23:33:55
  Ajde ne Struge, dhe do shohesh ndryshim total, se do te marri malli per gropa dhe puseta pa kapak  :lalala :lalala .
  Dhe ka nje projekt qe pritet te realizohet ne nentor te 2005 , ku do vendohet busti i Skenderbeut .
  shpresoje te realizohet projekti.
 • i identifikuar
  Korcarka
  #11 ne: 12-08-2004, 01:00:43
  po a ka ndonje Korcar ketu apo ska mo amani? se tjeter njeri sta jep voten per qamet po mo sjete nga ai qytet edhe pse mund te jete  qyteti me i bukur lol
  Voten ja jap me gjith  zemer Korces: e pare e punes eshte vendlindja ime dhe me pas vjen pastertia qe sic ka qene po ashtu ka mbetur.. pata fatin te vija per pushime pas 4 vjetesh dhe jo vetem qe eshte lulke po Trendafil faqe ishte bere:)
 • i identifikuar
  tom
  #12 ne: 15-08-2004, 07:21:27
  dihet muhabeti..TIRONA nr 1..ene struga e bukur duket..qeka icik se amsterdami(fot nr 1)...
  edhe korca me pelqen..vetem se gjynof i kon pre gjith pemet  ne te gjitha kodrat rreth korces...
  *

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  stalion
  #13 ne: 15-08-2004, 20:23:34
  tirona nr 1
  saranda nr 2
  vlora 3
  shkodra 4
  ali demi nr 5  :-*;)
  elbasani pak i vogel nr6
  durresi nr 7
  dibra nr 8
  korca nr 9
  lezha nr 10.
  keto jon qytetet me te bukura te shqiperis per mendimin tim.

  ka dhe disa qytete qe une nuk kam qene si p.sh,permeti,gjirokastra,berati,kuksi,librazhdi,tropoja.. per kto qytete nuk po votoj. ;) :tym
 • i identifikuar
  SmiLey
  #14 ne: 15-08-2004, 20:37:14
  Dolen dhe te palarat kety  :D :hahaha  :P
  More 'stalion' po nga Ali Demi te paskemi ne ty mo ;) ndaj dhe na fryhesh si trim kety  :D (  :lalala ) Hey, po iku koha e te forteve, lol