×

Sondazh

Votoni edhe ju

Tirana
80 (17.7%)
Prishtina
54 (12%)
Struga
19 (4.2%)
Elbasasni
32 (7.1%)
Vlora
35 (7.8%)
Shkodra
35 (7.8%)
Durresi
21 (4.7%)
Korca
26 (5.8%)
Saranda
31 (6.9%)
Lezha
6 (1.3%)
Shkupi
17 (3.8%)
Ulqini
11 (2.4%)
Prizreni
26 (5.8%)
Pogradeci
12 (2.7%)
Berati
20 (4.4%)
Tetova
7 (1.6%)
Kaçaniku
10 (2.2%)
Gjakova
8 (1.8%)
Janina
1 (0.2%)

Numri i anetareve qe votuan: 434

 Kush është qyteti më i bukur shqiptar ?
Vizitor · 601 · 54485

 Kush është qyteti më i bukur shqiptar ?

Vizitor · 601 · 54485
*

 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  stalion
  #15 ne: 15-08-2004, 20:46:10
    :tym :tym :zjarr
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Kinge
  #16 ne: 18-08-2004, 22:01:49
  shkodra sepse aty u linda dhe u rrita nuk me duket asnje me i bukur se ky qytet :)
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  AngelDeviled
  #17 ne: 19-08-2004, 02:34:29
  Bernie!!!!!!
  Mu desh te fusja duart ne ate sondazhin tend racist!!!!!!!!!!!
  S'kishte asnje qytet verior!!!!!!!!!
  Pervec Prishtines jashte kufijve!!!!!!!!
  e mungonje edhe shume te tjere!
  po nejse! >:( >:( :'(
 • i identifikuar
  Solist
  #18 ne: 19-08-2004, 03:50:06
  Kujdes kur fut duret ti mi se mos ngatrro vend.  :D
  Ja paske dhon voten Lezhes me ngja.
  Meqe ra llafi Tirones ju bon 6. :love:
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  AngelDeviled
  #19 ne: 19-08-2004, 14:05:19
  Kujdes kur fut duret ti mi se mos ngatrro vend.  :D
  Ja paske dhon voten Lezhes me ngja.
  Meqe ra llafi Tirones ju bon 6. :love:
  pse u cvirgjerove ti????????????
  pastaj Tirana eshte kryeqytet,normal!!!!!!
  Ka popullesi me te madhe online!!!!!
 • i identifikuar
  milanisti
  #20 ne: 19-08-2004, 16:49:02
  Bernie!!!!!!
  Mu desh te fusja duart ne ate sondazhin tend racist!!!!!!!!!!!
  S'kishte asnje qytet verior!!!!!!!!!
  Pervec Prishtines jashte kufijve!!!!!!!!
  e mungonje edhe shume te tjere!
  po nejse! >:( >:( :'(

  Me fal qe spata vene shum qytete Veriore per vec Shkodres??? Po un mora vetem qytet kryesore Shqiptare dhe nuk jam Racist sic e mendon ti po Lezha jote nuk me ka shkuar ndermed dhe cfare te vija qytete tjera qe nuk njihen fare dhe nuk kane bukuri te madhe po Lezha jote esht e bukur po nuk me shkoi ndermend fare. Mire e ke bere qe ke fut duat po para se ti fusje duhesh te me kishe pyetur mua se te shkonte dora me ndonje vend te keq.:D:D
  Po Prizreni dhe Struga jane brenda kufijve.
  « Editimi i fundit: 19-08-2004, 16:50:19 nga Berni »
 • i identifikuar
  Lucent
  #21 ne: 19-08-2004, 17:04:29
  te keqen e listes o berno.   :D
  ke nusen nga puka ti lal apo si i bohet.  :lalala
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  AngelDeviled
  #22 ne: 19-08-2004, 17:37:55
  te keqen e listes o berno.   :D
  ke nusen nga puka ti lal apo si i bohet.  :lalala

  epo nuk eshte vetem jugu i bukur lucent edhe ti Bernie!
  Nese ju ju duken te bukura pallatet e rruget e pista te qyetetve ku keni jetuar,mua me pelqen pastertia e shtepite perdhese qindravjecare te veriut!
  Nese s'ju pelqen lista per mua edhe mund ti fshini fare,por ta dini se e keni gabim!
  Veriu ka bukurite e tij ashtu si cdo krahine tjeter ne bote!
  Dhe ju nukmund te thoni se nuk eshte e bukur Kruja,Tropoja,Puka,Lezha ose nje qytet tjeter vetem se jane ne veri!Ok Racista?
 • i identifikuar
  Lucent
  #23 ne: 19-08-2004, 17:41:47


  epo nuk eshte vetem jugu i bukur lucent edhe ti Bernie!
  Nese ju ju duken te bukura pallatet e rruget e pista te qyetetve ku keni jetuar,mua me pelqen pastertia e shtepite perdhese qindravjecare te veriut!
  ate po thoja edhe une. ku jane qytetet e bukur te veriut si Shkupi, Peja, Ulqini etj
  « Editimi i fundit: 19-08-2004, 17:42:52 nga Lucent »
 • i identifikuar
  milanisti
  #24 ne: 19-08-2004, 17:47:06
  te keqen e listes o berno.   :D
  ke nusen nga puka ti lal apo si i bohet.  :lalala

  epo nuk eshte vetem jugu i bukur lucent edhe ti Bernie!
  Nese ju ju duken te bukura pallatet e rruget e pista te qyetetve ku keni jetuar,mua me pelqen pastertia e shtepite perdhese qindravjecare te veriut!
  Nese s'ju pelqen lista per mua edhe mund ti fshini fare,por ta dini se e keni gabim!
  Veriu ka bukurite e tij ashtu si cdo krahine tjeter ne bote!
  Dhe ju nukmund te thoni se nuk eshte e bukur Kruja,Tropoja,Puka,Lezha ose nje qytet tjeter vetem se jane ne veri!Ok Racista?


  lol ti e di se nga jam un dhe nuk jam nga Jugu dhe ato te jugut nuk i preferoj shum po cne un kam Nusen nga Puka un kujtova se e ke vendosur ti puken ti po me thua mua tashi. Dhe po u them vendosni vete ca emra qytetesh se nuk i njoh mire qytetet shqiptare ne Kosove e Maqedoni e Mal te zi po vendosni vete.
 • i identifikuar
  Lucent
  #25 ne: 19-08-2004, 17:56:42
  Vardari

 • i identifikuar
  milanisti
  #26 ne: 19-08-2004, 18:00:26
  Ej angeldeviled na nxirr ndonje shenje te qytetit tat ketu ta shohim sa i bukur eshte se un ke qyteti im e kam vene nje Bust. Apo ke frike se ta marrin msysh nga bukuria e madhe qe do kete. :lule :lule <> <>
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  AngelDeviled
  #27 ne: 19-08-2004, 18:55:28
  Lucent po aty kishte shume foto
  ishte si movie me 9 te tilla!
  ndoshat duhet ta vesh edhe adresen!!
  thnx Sweety!
  « Editimi i fundit: 19-08-2004, 19:16:18 nga angeldeviled »
 • i identifikuar
  Lucent
  #28 ne: 19-08-2004, 19:21:38
  http://www.albaniafoto.com/qytetet/lezhe/pages/sshow.html

  klikoni ne linkun e mesiperm per te pare me teper foto te lezhes!
 • i identifikuar
  CL
  #29 ne: 20-08-2004, 05:02:26
  po durrsin mi si nuk e permendi asnjeri  . e keni pa sa i bukur esht apo hic? Un per vete jam krenare qe jam durrsake dhe sdo e nderroja me as i ven tjeter  , gjithashtu dhe tirana  esht super po mu me pelqen me shum durrsi