×

Sondazh

Votoni edhe ju

Tirana
80 (17.7%)
Prishtina
54 (12%)
Struga
19 (4.2%)
Elbasasni
32 (7.1%)
Vlora
35 (7.8%)
Shkodra
35 (7.8%)
Durresi
21 (4.7%)
Korca
26 (5.8%)
Saranda
31 (6.9%)
Lezha
6 (1.3%)
Shkupi
17 (3.8%)
Ulqini
11 (2.4%)
Prizreni
26 (5.8%)
Pogradeci
12 (2.7%)
Berati
20 (4.4%)
Tetova
7 (1.6%)
Kaçaniku
10 (2.2%)
Gjakova
8 (1.8%)
Janina
1 (0.2%)

Numri i anetareve qe votuan: 434

 Kush është qyteti më i bukur shqiptar ?
Vizitor · 601 · 54486

 Kush është qyteti më i bukur shqiptar ?

Vizitor · 601 · 54486
 • i identifikuar
  IrEnA_KoRcArE
  #30 ne: 20-08-2004, 10:23:50
  erdhi dhe nje korcare ketu dhe keshtu dhe nje vote me shume per  parisin e vogel "KORCA"
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  SuZ!_AnNa
  #31 ne: 20-08-2004, 10:50:48
  qyteti më i bukur shqipetar eshte PRISHTINA dhe i ka vajzat më te bukura un jam Made in PRISHTINA

  Angeldeviled:postim jashte teme!kujdes me keto fotot Suzi,mos i posto neper tere forumin vetem ne temat e pershtatshme!
  « Editimi i fundit: 20-08-2004, 13:32:33 nga angeldeviled »
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Heroinë e rrugës
  #32 ne: 20-08-2004, 13:16:46
  Avavav  :o
  Durresi eshte i bukur, por jo edhe aq i bukur!
  Rregulloni pak ato rruge, ate pluher, berllogje, ujin...
  Keto vende jane te bukura shume. Por si thash shume papasterti; Jo vetem ne Durres, por thuaj ne c'do vend! :(
 • i identifikuar
  Gjumashi
  #33 ne: 20-08-2004, 13:27:25
  Te gjithe qytetet jan te bukura se vet Shqiperia eshte e bukur.
   :lule :lule :lule :lule :lule


   :pafshim :pafshim
 • i identifikuar
  CL
  #34 ne: 20-08-2004, 15:22:19
  ej heroin sa koh ke pa shku ne durres ti lali? mduket se nja 3 vjet po besoj , ik icik ne kohet e sotme dhe shifi rruget e parregullume qe na thu e te tjerat me rradh.
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Kinge
  #35 ne: 21-08-2004, 10:26:46
  ja ky eshte qyteti me i bukur :love:

  [attachment[/attachment]

  [attachment[/attachment]
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  LOLO
  #36 ne: 23-08-2004, 18:33:54
  Qdo vend si Kosova, Shqiperia Maqedonia jan vende si dhe kan qytete shume te bukur, por sic e kan periferine nuk i kan qytetet..

  Kshtu qe une votova per Prishtinen, mbasi qe aty e kaloj me se shumti pushimin dhe ndjehem shume mire...

  Po ashtu me pelqene dhe Tirona, mbasi qe isha para 10 vitesh dhe kam kaluar per mrekulli edhe pse isha ateher e vogel  :)

  Po dhe ne Durres kam qene ene aty eshte vend i bukur..

  E sa per pluher, e papasterti, aty duhet ne vet tja fillojme si popell ta mbajm vendin tone pastert dhe me te gjithat te mirat...

  Kshtu qe ju pershendese ku do qe jeni...

  LOLO
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  LOLO
  #37 ne: 23-08-2004, 23:16:04
  Dracula une kam linde ne zvicerr, por jam e rrethit prishtines, katunare mo :D
 • i identifikuar
  tom
  #38 ne: 24-08-2004, 04:09:52
  hahahaha.tironce je rrusho tironce..lene zvicren ne prishtinen....
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  LOLO
  #39 ne: 24-08-2004, 12:23:53
  tom jo jo nuk jam Tironce per bese, por kam ca shok Tironc :)
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Kinge
  #40 ne: 24-08-2004, 19:43:30
  Ja shkoder locia :love:

  [attachment[/attachment]
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Kinge
  #41 ne: 24-08-2004, 19:46:52
   :pafshim

  [attachment[/attachment]
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Kinge
  #42 ne: 24-08-2004, 19:50:12
   :pafshim

  [attachment[/attachment]
  *

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  cani
  #43 ne: 24-08-2004, 20:02:58
  qyteti me i bukur eshte GJILANI
 • i identifikuar
  ^AngeL^
  #44 ne: 26-08-2004, 12:35:06
  saranda dhe tirona


  ene veni im i pari