×

Sondazh

Votoni edhe ju

Tirana
80 (17.7%)
Prishtina
54 (12%)
Struga
19 (4.2%)
Elbasasni
32 (7.1%)
Vlora
35 (7.8%)
Shkodra
35 (7.8%)
Durresi
21 (4.7%)
Korca
26 (5.8%)
Saranda
31 (6.9%)
Lezha
6 (1.3%)
Shkupi
17 (3.8%)
Ulqini
11 (2.4%)
Prizreni
26 (5.8%)
Pogradeci
12 (2.7%)
Berati
20 (4.4%)
Tetova
7 (1.6%)
Kaçaniku
10 (2.2%)
Gjakova
8 (1.8%)
Janina
1 (0.2%)

Numri i anetareve qe votuan: 434

 Kush është qyteti më i bukur shqiptar ?
Vizitor · 601 · 54487

 Kush është qyteti më i bukur shqiptar ?

Vizitor · 601 · 54487
*

 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  stalion
  #45 ne: 26-08-2004, 18:06:25
  TIRONA KAMPJONE SI GJITHMON.. :hahaha :hahaha :hahaha
 • i identifikuar
  milanisti
  #46 ne: 28-08-2004, 05:49:12
  Cdo qytet ka Bukurine e Vet  :lule
  Per mua EEEEEEEEEEEEELLLLLL LLLLLLLBBBBBBBBBBSS SSSSSSSAAAAAAAANNNN NNNNNNNNNNIIIIIIIII IIIIIIIII <> <> :detari
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Kinge
  #47 ne: 28-08-2004, 10:27:00
  SHKODRA

  [attachment[/attachment]
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Kinge
  #48 ne: 28-08-2004, 10:30:40
  :lule SHKODRA :lule

  [attachment[/attachment]
  *

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  stalion
  #49 ne: 28-08-2004, 15:31:12  Me e bukur si qyteti im nuk eshte TR dhe pse qesh kur thua tirana kampione  :occ :lalala
  Citoje
  o goc sa her duhet ta them se tirona eshte kampjone.  <)> ik e pi i  :tym se ndoshta  qetesohesh pak. :lalala :lalala :puth
 • i identifikuar
  CL
  #50 ne: 29-08-2004, 19:39:07
  ik e pi i  :tym

  ma jep mu nji po fshehtas se sme le njeri ta pi , lol :perqafim
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  LOLO
  #51 ne: 29-08-2004, 20:12:08
  :) Cdo qytet ka bukurin e vet dhe cdo vend ku ka shqiptar eshte i bukur :)

  Po per mua eshte vetem nje qytet, ai quhet :)

  :love: PPRISHTINA :love:
 • i identifikuar
  milanisti
  #52 ne: 04-09-2004, 15:54:40
  ik e pi i  :tym

  ma jep mu nji po fshehtas se sme le njeri ta pi , lol :perqafim

  Kush ste len te pish ty?? :tym :tym
 • i identifikuar
  CL
  #53 ne: 05-09-2004, 07:46:51
  looool , dihet mo , gardianet e shpis .  
 • i identifikuar
  milanisti
  #54 ne: 05-09-2004, 14:06:37
  looool , dihet mo , gardianet e shpis .  

  Sa mire ta bejn, un nuk kam gardian ketu po jam rahat nga ajo ane se nuk e fus ne goje.
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  MistreciaTironse
  #55 ne: 06-09-2004, 04:21:51
     Ã‚    :lule <> Tirona <> :lule <)> <)>
 • i identifikuar
  tironce4ever
  #56 ne: 06-09-2004, 20:39:31
  pershendetje....for umisata

  nuk dua te hedh poshte qytet e tjera por aman

  NUMBER ONE IS TIRANA BABE
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  MistreciaTironse
  #57 ne: 06-09-2004, 22:12:34
  pershendetje....forumisata

  nuk dua te hedh poshte qytet e tjera por aman

  NUMBER ONE IS TIRANA BABE


   <> <> <> <> <> :lule
  *

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  aceofhearts
  #58 ne: 08-09-2004, 10:58:30
  Elbasan o qytet i bekuar,
  prite prite ali pashen ...
  po vjen si pellumb i shkruar
  qe te propozoj ate vashen  :lalala
   :lalala :lalala :lalala

  [attachment[/attachment]
  « Editimi i fundit: 08-09-2004, 11:37:33 nga Berni »
 • i identifikuar
  atman
  #59 ne: 08-09-2004, 11:34:38
  Futni duart dhe rregulloni titullin sepse nuk shkon siç eshte. Duhet: KUSH ESHTE QYTETI ME I BUKUR SHQIPTAR? duke mos lejuar perseritjen dy here te fjales fjales QYTET.
  « Editimi i fundit: 08-09-2004, 11:38:08 nga Berni »