×

Sondazh

Votoni edhe ju

Tirana
80 (17.7%)
Prishtina
54 (12%)
Struga
19 (4.2%)
Elbasasni
32 (7.1%)
Vlora
35 (7.8%)
Shkodra
35 (7.8%)
Durresi
21 (4.7%)
Korca
26 (5.8%)
Saranda
31 (6.9%)
Lezha
6 (1.3%)
Shkupi
17 (3.8%)
Ulqini
11 (2.4%)
Prizreni
26 (5.8%)
Pogradeci
12 (2.7%)
Berati
20 (4.4%)
Tetova
7 (1.6%)
Kaçaniku
10 (2.2%)
Gjakova
8 (1.8%)
Janina
1 (0.2%)

Numri i anetareve qe votuan: 434

 Kush është qyteti më i bukur shqiptar ?
Vizitor · 601 · 54489

 Kush është qyteti më i bukur shqiptar ?

Vizitor · 601 · 54489
*

 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  njoni
  #60 ne: 08-09-2004, 12:58:53
  Cili esht qyteti me i bukur per ju?  

  Durresi
  [/i][/move]  8) 8)  <)>

  [attachment[/attachment]
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Lisa
  #61 ne: 09-09-2004, 08:19:38
  TIRANA mos e diskutoni mbyllni temen se nuk do as men as kalem...shikoheni dhe nga votat me duket se eshte e fituar  :D :pafshim
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  LOLO
  #62 ne: 09-09-2004, 10:05:20
  Lisa po eshte fakt se tirana mori te terat votat, sepse nga vendet tjera ka me pak ketu ;)
 • i identifikuar
  SmiLey
  #63 ne: 09-09-2004, 10:17:12
  Eh posi posi, ajo nuk eshte e vetmja arsye LOLO... :occ
  Ajo qe eshte e vertete eshte, Tirana duhet te fitoj... eshte me e bukura!  :love:
  Votat e dyta ia dhuroj Vlores me Saranden..., se nuk vendos dot kush eshte me e bukur  :???

  :lule Rrofte TIRANA!!! :lule

  [attachment[/attachment]

  [attachment[/attachment]
  « Editimi i fundit: 09-09-2004, 13:35:40 nga Smiley »
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  LOLO
  #64 ne: 09-09-2004, 10:18:54
  Smiley rroft zemer Tirana po me gjith Prishtinen  :occ
 • i identifikuar
  milanisti
  #65 ne: 09-09-2004, 10:23:49
  O JU Nga Tirona prisni dhe kete muaj dhe do ta shikojm kush esht qyteti me i bukur :detari :detari
 • i identifikuar
  London-Tironc
  #66 ne: 09-09-2004, 18:10:18
  Rresheni.

  Po me vjen shume keq qe hapesi i temes nuk e ka konsideruar perlen e trojeve shqiptare, Rreshenin, te denje per tu prezantuar ne liste ne menyre qe te konkuroje ne menyre dinjitoze perkrah simotrave te tjera,Corovodes,Hasit,Gllogovcit,Librazhdit,Rubikut,Metvexhes e Lapardhase.  <>
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Lisa
  #67 ne: 09-09-2004, 20:16:11
  O JU Nga Tirona prisni dhe kete muaj dhe do ta shikojm kush esht qyteti me i bukur :detari :detari

  Pse mo cdo i ndodhi Tiranes....aman me thuaj permbytje termet aaaa me qafsh se kemi dhe familjet atje....apo do dali ndonje trim nga ju te elbasanit ti veri nje bombe :lalala
  Tirana  me gjith Tironsit mrena numri nje ...
  *

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  njoni
  #68 ne: 10-09-2004, 18:43:23
  Durresi 8)

  [attachment[/attachment]

  [attachment[/attachment]
 • i identifikuar
  CL
  #69 ne: 12-09-2004, 04:05:30
  thoni ca te doni po durrsi o klas fare , po te ishte ashu pse vin gjith ato tironca e kosovar ne ver me bo plazh? pse nuk shkojn neper pishina po marrin rrugen deri ndurres ?


  « Editimi i fundit: 12-09-2004, 07:53:47 nga CAPKENE »
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Lisa
  #70 ne: 12-09-2004, 09:05:40
  Capkene shkojne ne durres se eshte me i liri...nuk ka shume harxhime i furgon i cop buke me djath e damote ne je rehat....
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  MistreciaTironse
  #71 ne: 12-09-2004, 15:29:30
  Lol,po ca t'bejne robt e shkrete
  "Keshtu eshte jeta plako,kshu eshte kur s'ke pare,buk ron ,shalqi dhe xhiro me komardare"
  *

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  frankfurter
  #72 ne: 13-09-2004, 11:44:57
  Gjakova ;o)
  *

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  aceofhearts
  #73 ne: 13-09-2004, 21:41:07
  Lol,po ca t'bejne robt e shkrete
  "Keshtu eshte jeta plako,kshu eshte kur s'ke pare,buk ron ,shalqi dhe xhiro me komardare"
  ahahahaahahaha
 • i identifikuar
  CL
  #74 ne: 13-09-2004, 21:47:39
  Lol,po ca t'bejne robt e shkrete
  "Keshtu eshte jeta plako,kshu eshte kur s'ke pare,buk ron ,shalqi dhe xhiro me komardare"

  ahahahha e paske msu permenc shtrige eee

  sa her e ke nigju mi ?