×

Sondazh

Votoni edhe ju

Tirana
80 (17.7%)
Prishtina
54 (12%)
Struga
19 (4.2%)
Elbasasni
32 (7.1%)
Vlora
35 (7.8%)
Shkodra
35 (7.8%)
Durresi
21 (4.7%)
Korca
26 (5.8%)
Saranda
31 (6.9%)
Lezha
6 (1.3%)
Shkupi
17 (3.8%)
Ulqini
11 (2.4%)
Prizreni
26 (5.8%)
Pogradeci
12 (2.7%)
Berati
20 (4.4%)
Tetova
7 (1.6%)
Kaçaniku
10 (2.2%)
Gjakova
8 (1.8%)
Janina
1 (0.2%)

Numri i anetareve qe votuan: 434

 Kush është qyteti më i bukur shqiptar ?
Vizitor · 601 · 54490

 Kush është qyteti më i bukur shqiptar ?

Vizitor · 601 · 54490
*

 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  MistreciaTironse
  #75 ne: 13-09-2004, 21:55:34
  E kom msu theeeeeeeee
  huh,normale, vdes maroj per ata & Elita 5 :)
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  MistreciaTironse
  #76 ne: 16-09-2004, 15:45:08
  Ehhhhhhhhhh e hedh edhe kjo nga nje gur...,po mos ki merak,se kjo hedh guricka,nuk me vrasin ato.Ato gurat qe me gjuan AD,sikur jane prej betoniiiiiiiiii
 • i identifikuar
  London-Tironc
  #77 ne: 17-09-2004, 18:52:24
  Bulqiza, Bulqiza...:D
 • i identifikuar
  CL
  #78 ne: 18-09-2004, 00:10:29
  ahahahahahahahaha jo mo kurvleshi
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  MistreciaTironse
  #79 ne: 18-09-2004, 00:13:23
  Ehhhhhhhhhh e hedh edhe kjo nga nje gur...,po mos ki merak,se kjo hedh guricka,nuk me vrasin ato.Ato gurat qe me gjuan AD,sikur jane prej betoniiiiiiiiii

  Epo shyqyr se i pranoket shakat e mija  :lule :lule

  Po mi moter po,pa problem fare mos e vrit trunin,se mu regj lekura me juve mua,ene me ty ene me AD s'ju besoj me tani...


  London,pse shkove nga Bulqiza ti tani mer?Pupuupupu,a ke le n'Tirone ti,a ke le n'Bulqize,se ma bone mendjen lomsh,s'po mor vesh gjo...
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  AngelDeviled
  #80 ne: 18-09-2004, 01:26:57
  si na e merzitet e!!!!!!!!!!!!! :D
  *

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Bojaxhiu
  #81 ne: 18-09-2004, 06:16:17
  Hajde nona vet ka lezet lol :lalala            Paskan filluar te gjitha vajzat duke folur e paskan pushtuar fare kte teme sidomos kte faqe (7) keshtu ka lezet vazhdoni vazhdoni se ju shkon kur luftoni!!! <>
  Megjithate ka lezet kur grricen vajzat me njera tjetren!!!! ><  Edhe te hyme ke tema tani uhh Elbasani sdiskutohet #1 ska vend tjeter si ai  <)> Mire pra ika nje here une gjith te mirat te gjithve :pafshim
 • i identifikuar
  Gjumashi
  #82 ne: 18-09-2004, 06:26:06
  « Editimi i fundit: 18-09-2004, 06:27:12 nga Gjumashi »
 • i identifikuar
  CL
  #83 ne: 19-09-2004, 06:40:21
  gjumashiiiiiiiiiiii i     o zot sa ven i bukur qe ishte te betohem me pelqeu shum , ja kalon tiranes
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Lisa
  #84 ne: 19-09-2004, 06:42:19
  Tiiiiiraaaaaaaaaaaa ana
  *

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Bojaxhiu
  #85 ne: 19-09-2004, 07:28:32
  ELBASANIIIII  :pafshim <)>
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Lisa
  #86 ne: 20-09-2004, 06:20:44
  Eeeee atij hallall ja beri zoti po ce do nuk ja beri Elbasanit se beri Tiranen me te bukur :D
  *

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Bojaxhiu
  #87 ne: 20-09-2004, 06:58:16
  Eeeee atij hallall ja beri zoti po ce do nuk ja beri Elbasanit se beri Tiranen me te bukur :D

  Uaaa moj mami foli lisa e gjithditura  :P  mja lisa rrushi se po mos ja kishte bere tiranes hallall zoti nuk do ishte kryeqyteti po ngaqe ja beri hallall eshte aty ku eshte!!! Elbasani ama edhe nuk eshte kryeqytet edhe prap aty aty me tiranen eshte  :D byeee :pafshim
 • i identifikuar
  Gjumashi
  #88 ne: 20-09-2004, 08:38:42
  gjumashiiiiiiiiiiiii     o zot sa ven i bukur qe ishte te betohem me pelqeu shum , ja kalon tiranes


  Nuk thone kote.
  :love: Si Struga s'ka   :love:

  Dhe pak dhe do e behet e bukur :D

  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  MistreciaTironse
  #89 ne: 20-09-2004, 17:22:09
  gjumashiiiiiiiiiiiii     o zot sa ven i bukur qe ishte te betohem me pelqeu shum , ja kalon tiranes


  Nuk thone kote.
  :love: Si Struga s'ka   :love:

  Dhe pak dhe do e behet e bukur :D  Gjumashi ke te drejte!
  Struga eshte me te vertet e bukur,me ka pelqyer dhe me ka lene mbresa te bukura.Struga,Tetova,Shkupi,Ohri,ishin shume te bukura.Edhe djemte i kishte simpatik.
  Ne pergjithesi vendet qe flitej shqip,d.m.th viset shqiptare te Maqedonise,me kane pelqyer vertet.
  Njerezit ishin te sjellshem.Shtepite te thjeshta e te bukura.Klima po ashtu(une kam qene ne vere,nuk e di si eshte dimri).
  Kur degjoja qe flitej shqip me dukej vetja njelloj sikur isha ne Shqiperi.