×

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6210 · 100318

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#50 ne: 12-07-2007, 15:47:46
Kete siper do e nisim ne dajt te beje nje xhiro :D

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#51 ne: 12-07-2007, 16:00:25
Kete do e nisim qe te identifikoje ne boten tjeter se kush ishte ajo fantazem qe i kish dale ne foto. :P :P :D

 • Postime: 4215
Charlie
#52 ne: 12-07-2007, 16:45:57
Kete do ta nisim per Indonezi :D

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#53 ne: 12-07-2007, 16:48:44
Kete do e nisim ne antarktide qe tu mesoj futboll pinguineve. LOL LOL LOL

 • Postime: 4215
Charlie
#54 ne: 12-07-2007, 16:52:10
Po ti je atje ...:P jo per gje po dua te mesoj edhe ty te luash :D

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#55 ne: 12-07-2007, 16:57:19
Une po te ve ne dispozicion topat po deshe. :P :P

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#56 ne: 12-07-2007, 17:53:49
Kete do e nisim ne juvenile detention center qe te mesoje te sillet mire e te mos flase apo te mos beje gjeste me fjale te pista. LOL

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#57 ne: 13-07-2007, 10:47:47
Isha i nxehur me albitrin ketu moj cupke sepse nga natyra jam i qete. :P

 • Postime: 12210
Lefter
#58 ne: 16-08-2007, 18:41:44
Kete do e nisja mes nje tube me zocka se ja ka qejfi si shume.

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#59 ne: 16-08-2007, 23:01:40
kete do e nisja tek lagjia ime pastaj do tregonte se eshte i forti i lagjes

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#60 ne: 17-08-2007, 15:28:10
Kete do ta nisja ne ishullin KUSHKUNDALEDHIN. :P :P :D

 • Postime: 4215
Charlie
#61 ne: 17-08-2007, 16:00:43
Kete siper do ta nisja per Alkatraz :D

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#62 ne: 20-08-2007, 21:28:54
Charli-n do ta nis per tek Chocolate Factory (tek Fabrika e Cokollatave) qe te embelsohet pak. :D :P

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#63 ne: 21-08-2007, 10:45:01
Kete do ta nis ne irak per tu ngritur moralin Ushtareve. :D :D :D

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#64 ne: 22-08-2007, 07:40:44
Këtë do ta nis ne irak për tu ngritur moralin Ushtareve. :D :D :D

Nga se do tu rritet morali atyre, nga Eleganca, Hijeshia, Bukuria ime, keshtu?! LOL :D Pika cunit, te behem viktime e tyre une pastaj. :d

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#65 ne: 22-08-2007, 10:54:34
Jo viktime po heroine. Pse pak eshte tu ngresh moralin ushtareve te shtetit tend. :P :P :P

Per ty do behn filma dhe libra ti do jesh kudo ne mendjen e cdo ushtari.

Hajde ta gezosh. :D :D :D
mishel
#66 ne: 22-08-2007, 19:36:24
Kete do ta ktheja andej nga erdhi....Statujen dmth se vallai sterion nuk ka gjo qe e kthen andej nga erdhi.. :D :D :D

Kete statujen do ta ktheja ne Apolloni..apo e kishte nga vatikani ky!!!

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#67 ne: 23-08-2007, 10:23:55
Kape statujen per koke ashtu per dore dhe shpjere aty ku do. :P :D :D :D
mishel
#68 ne: 23-08-2007, 20:51:40
he cdo i beja pastaj statujes....do e merrja per dore , do e hypja me nai makine te madhe qe ta nxinte dhe do ta coja ne shtepi dhe do ta vija ne verande.... :P

Po me e marr une kam hall se me ngelesh pa gje sterio... ^o)

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#69 ne: 24-08-2007, 07:32:47
Kete fluturen do ta nisja per kendej nga lagjia ime, te vinte ketu ne shtepine time ti jepja nje kafe shume te mire (jo te thjeshte) me shije Vanilje & Biskotti. Sa e mire qe eshte vetem ta dish! Do te kishe nje zgjim me te bukur keshtu, apo s'do te te hapeshin syte mirefare me shiun dhe bubullimat qe kemi ketu, tani.

mishel
#70 ne: 24-08-2007, 07:43:16
vallaj keshtu sic ma parashtrove nuk do kishte bubullime qe do me zgjonte. Une per kohen e vrenjtur ose me shi vdes. Sepse me ben shume melakolike dhe te ndjeshme. Dhe ndihem mire ashtu.   Kete siper ta sjell ketej nga shqiperia ti shkojne djerset vu. Aq vape eshte!

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#71 ne: 24-08-2007, 10:28:42
he çdo i bëja pastaj statujes....do e merrja për dorë , do e hypja me nai makine te madhe qe ta nxinte dhe do ta coja ne shtepi dhe do ta vija ne verande.... :P

Po me e marr unë kam hall se me ngelesh pa gjë sterio... ^o)

Pa statujen e kishe fjalen eeee Mishel.... :P :P :P :P

 • Postime: 4215
Charlie
#72 ne: 24-08-2007, 11:14:01
Charli-n do ta nis për tek Chocolate Factory (tek Fabrika e Cokollatave) qe te embelsohet pak. :D :P

Avvv ...ku gjendet kjo Factory mii se ikaa :DKete siper do ta nisim per mal me pre dru :D

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#73 ne: 24-08-2007, 12:08:39
Kete do e dergoja per ne Kabul  :D

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#74 ne: 24-08-2007, 20:08:20
Per ne dush te nxehte se u plevitos atje ne pishine. LOL